שאיבות ביוב במרכז

אלעד
גבעת שמואל
הוד השרון
טייבה
יבנה
לוד
יהוד מנסון
כפר יונה
כפר סבא
קריית אונו
אור יהודה
הרצליה
ראש העין
אזור
גבעתיים
ראשון לציון
חולון
בת ים
נס ציונה
רמת גן
פתח תקווה
רחובות
באר יעקוב
רמת אפעל
בני ברק
רמלה
תל אביב
נתניה
רמת השרון
רעננה

כמו הרבה מהתשתיות בארץ גם מערכת הביוב שלנו לא מתפקדת הכי טוב בעולם. חלק גדול מהצנרת בארץ ישנה ודרושת תחזוקה מתמדת. לעיתים קרובות האינסטלטור לבדו לא מספיק כדי לפתור את התקלה ולצורך כך ישנה את הביובית. ביוביות נפרסות לאורך כל הארץ ויש חברות שמספקות ביובית באופן מיידי. הביובית היא משאית שפותחת סתימות באמצעות לחץ מים או אוויר והיא אחד הכלים היעילים ביותר לפתרון של סתימות קשות במערכות ביוב גדולות. ביובית נדרשת לעיתים קרובות בגלל זריקה של מגוון חפצים למערכת הביוב כמו מגבונים טיטולים ותחבושות היגייניות. לעיתים מערכת הביוב ישנה מידי ולכן ביובית בתל מונד לא תפתור את הבעיה כליל ותידרש החלפה של המערכת כולה.

מה משפיע על מערכות הביוב

ישנם מספר גורמים המשפיעים על איכותה של המערכת ועל נטייתה להיסתם. בין הגורמים האלו ניתן למנות את גיל המערכת, הקפדתם של הדיירים על כללי שימוש נכונים בה והתנאים הטופוגרפיים שהמערכת מתמודדת איתם. במקומות בהם יש סלע קשה או במקומות גבוהים במיוחד נוטה מערכת הביוב להיסתם לעיתים קרובות במקרים כאלה יש צורך להזמין את הביובית לעיתים קרובות. חשוב מאוד שלא להזמין את הביובית לשווא אלא רק במקרי הצורך כי עלותה יכולה להיות יקרה.

3 טיפים להזמנת ביובית

  1. כאשר אתם מזמינים שירותי ביובית עשו בדיקה מקיפה כמה שאתם יכולים של צנרת הבית שלכם. שימו לב איך היא בנויה, מאיזה שנה, איזה חלקים, כך תוכלו לדבר עם בעל הביובית בפיכחון ומתוך הבנה שווה.
  2. שימו לב כי אתם מיידעים את השכנים שלכם בהזמנת הביובית, קודם כל ך בונים יחסי שכנות טובה ושנית אולי במקרה גם הם צריכים שירותי ביובית וניתן לחסוך כסף.
  3. עשו השוואות מחירים, אל תלכו ישר על הראשון שאתם מוצאים גם אם אתם בלחץ כי זה לא בטוח ייתן לכם את העבודה הכי טובה שיש, תלכו רק על מי שמרגיש לכם איכותי ומקצועי.