שאיבות ביוב בצפון
שאיבות ביוב במרכז
שאיבות ביוב במרכז הארץ במחיר הכי משתלם
שאיבות ביוב בדרום

מחפש ביובית? הגעת למקום הנכון!

תחום האינסטלציה הוא תחום רחב וגדול מאוד. כתוצאה מכך לבעלי המקצוע יש מגוון רחב של כלים וטכניקות אשר משמשים אותם לפתרון של בעיות בתחום. החל מהכלים הקטנים ביותר. כמו קפיץ קטן שמוצאים לפתוח את הסתימות הפשוטות ביותר בכיור שבבית ועד לכלים ענקיים שפותרים את הבעיות במערכת הביוב המרכזית של ערים גדולות. אחד הכלים היעילים ביותר לפתרון של בעיות אינסטלציה הוא ביובית. ביובית היא משאית שפותרת בעיות של סתימה ושואבת כמויות של נוזלים.

מתי נזמין ביובית?

צריך להזמין ביובית בשני מצבים האחד כאשר מתרחשת הצפה. בדרך כלל מתרחשת ההצפה כתוצאה מסתימה של חלק מסוים בצינור. הסתימה גורמת לכך שחלק מהצינור מתפוצץ ומציף חלקים גדולים מהבניין. הסיבה השנייה להזמנת ביובית היא ניקוי של הצינורות המרכזיות בבניין. ביובית מסוגלת לדחוף מים בלחץ גבוהה במיוחד וכך לגרום לצינור להתנקות לחלוטין מכל לכלוך שמצטבר עליהם במשך שנים של שימוש.

להיכן נזמין את הביובית?

הביובית ערוכה להעניק שירותי ניקוי ופתיחת סתימות בכל מקום שנדרש בו השירות- הביובית יכולה לטפל במגוון רחב של בעיות אינסטלציה. החל מבעיות באינסטלציה של בית פרטי, של בניין מגורים גדול ואפילו בבעיות אינסטלציה של בנייני משרדים ענקיים. הביובית צריכה להתאים לבעיה שאותה אתם רוצים לפתור. לכן חשוב מאוד להסביר לחברה שממנה אתם מזמינים את הביובית את כל הפרטים של הבעיה ושל המבנה המדובר. עליכם להסביר לחברה את כמות המים לשאיבה, את אופי הפיצוץ. את כמות המים שיוצאים לשעה ואת כמות נזמן שעברה מאז שנתגלתה הבעיה. כמו כן חשוב להסביר על אופי המבנה שדורש את התחזוקה. לפני כמה זמן הוא נבנה ולאיזה כלי רכב הוא נגיש.