ביובית בבית טפר תל כביר

כולנו היינו רוצים לגור במקומות מטופחים ונקיים ללא בעיות מיוחדות, ובלי שעלינו לדאוג לתחזוקה שוטפת שלהם. למרבה הצער, במציאות זה לא כך, ופעמים רבות אנו נתקלים בבעיות בקנה מידה גדול שדורשות התייחסות מידית. בכל הנוגע לאזורי מגורים עירוניים או אחרים, חשוב לשמור על ניקיון הרחובות כדי לוודא שאף אדם לא יחלה בגלל תחזוקה לקויה.

כאשר מדברים על ביובית בבית טפר תל כביר, מדברים למעשה על שירותי ביובית המובנים על מקור מים חזק מבוקר בתוך משאבת לחץ. סליל הצינור מורכב בתוך הביובית וכך הוא למעשה לא בא במגע עם החוץ. המשאבה מספקת זרם חזק ובו זמנית גם מנקה את כל השמנים או נגעים שסותמים את מעבר המים החופשי בביוב. באמצעות הביובית, תוכלו גם אתם למעשה ליזום פתיחת סתימה בביוב ולנקות את הצנרת מכל הלכלוך שהתנקז. שירותי ביובית מעניקים לכם מיכל ענק שלתוכו מועברים כל השפכים. את השפכים משליכים לאתרים מורשים בלבד- זאת מכיוון שהם רעילים ועלולים לסכן את הסובבים.

מהי ביובית?

ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם טכנולוגי וחדשני להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה יעילים ופינוי שפכים מיידי. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

מתי יש צורך בביובית

למרות שתשתיות העיר תקינות…. במקרה בו מצטבר עומס על תשתית הביוב העירונית, ואתם סובלים מתופעות של סתימות והצפות, שאינן נעימות לכל הדעות, דבר היכול לגרום למפח נפש וכאב ראש מיותרים. חברתנו פנויה לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה עם הביוביות הייעודיות ונגיע במהירות רבה כדי לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

אבחון התקלות נעשה על ידי בדיקה מקיפה איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה. בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.