ביובית בבאר יעקוב

כאשר מדברים על שירותי אינסטלציה מקצועיים, מדברים על כמה וכמה כלים אשר מטרתם לשפר ולייעל איכות חיים בדירה או במשרד. ביובית בבאר יעקוב או ביובית בתל אביב משמע משאית עם מיכל המכילה בתוכה נוזלים ומי שופכין המועמסים על גב המשאית ומועברים לאתרי אשפה מורשים. הרעיון הוא לבצע שאיבת ביוב מקצועית באמצעות משאבה רבת עוצמה אשר מטרתה לשאוב מבלי לחשוף את מי השופכין לחלל החיצוני. זה חשוב, משום שלא פעם מי השופכין עלולים להכיל רעלים בעלי סיכון לסביבה. לעתים קרובות, רוב האנשים לא מבינים את פשר הסכנה של נזילה סמויה. מה הכוונה? אם יש תקלה בביוב שלא נבדקת לפחות פעם בשנה, המערכת עלולה להיסדק ולגרום לנזק גדול יותר. שירותי ביובית בבאר יעקוב ממליצה לכם לבצע בדיקה מקיפה אשר תאבחן את תקינות הצנרת והביוב עצמו. זה חשוב, כי לעיתים עלולים לצוץ תקלות שאף אחד לא יודע עליהן נוכח שורשים המתחילים לצמוח בביוב. אז אם אתם צריכים מישהו שיטפל בנושא שורשים בביוב ויעקור אותם, אתם חייבים שירותי ביובית שידעו לשים את היד על הבעיה ובזמן.

מהי ביובית וכיצד תעזור לכם בזמן אמת?

הביובית הינה משאית שאליה מותקנת מכלית שבשאיבה חזקה היא מוציאה את כל שאריות הפסולת שידו של אינסטלטור אינה יכולה להגיע אליהם, הביובית מוודאת אחרי השאיבה שהצינורות אכן תקינים והמערכת פנויה ונקייה, ואם יש צורך ולא הכול נוסע יש לביובית אפשרות בעזרת זרם מים חזק, המצליח להרחיק את כל השאריות העקשניות, ממש כמו ניקיון של פוליש. והמערכת חוזרת לתפקד בשלמות, ויחד עם התקלות נעלמים גם הניחוחות והסבל הנוראי.

שמירה על מערכת ביוב תקינה, ומניעת סתימות ביוב מונעת את הצורך לבצע שאיבות ביוב, ופתיחת סתימות ביוב במערכת. אומנם, תמיד יהיה צורך לחזק את המערכת, ולנקות אותה על ידי ביובית. חברתנו מציעה שירותי ביובית מתקדמים וכל טיפול הקשור למערכות האינסטלציה או הביוב בבאר יעקוב. אצלנו תקבלו שאיבות בורות מקצועיים ומהירים שיבטיחו לכם בור שומן נקי ומפונה ובכך תתאפשר פעילות תקינה של מערכת הביוב ללא סיכון למפגעים תברואתיים וללא זיהום סביבתי.