ביובית ביבנה

זקוקים לשירותי ביובית ביבנה? או לשירותי אינסטלטור דחופים על מנת לבצע עבודות ביוב חשובות? חברת ביובית עבודות ביוב היא הכתובת עבורכם.

חברת ביובית עבודות ביוב מבצעת שירותי אינסטלציה מתקדמים ושירותי ביובית ביבנה. אנו מתמקצעים בכל שירותי הביוב האפשריים ובפתיחת סתימות שונות במערכות ביוב גדולות ומרכזיות.

מערכות הביוב שלנו צריכות תחזוקה שוטפת, במשך כל הזמן, על מנת לאפשר למערכת לעבוד בצורה תקינה, סתימות במערכת הביוב שנגרמות על ידי מזהמים שונים בתוך הצינורות, עלולים לפגוע בצורה קשה בצנרת הביוב, וליצור סתימות בביוב, עליית הביוב החוצה דרך הפתחים, ויצירת הצפות שונות ברחובות. על מנת לטפל בצנרת הביוב, יש צורך להשתמש בביובית, ולפתוח את הצנרת מהגורמים שחוסמים אותה. עבודה תדירה על הצנרת, חיונית בערים כמו יבנה. יבנה היא עיר גדולה בארץ, וחלק גדול מהתשתיות שלה הן תשתיות ישנות, שנבנו לפני שנים רבות, ולא מתאימות לגודל האוכלוסייה היום.

על מנת לאפשר למערכת הביוב לעבוד כמו שצריך יש לוודא שהיא פתוחה ונקייה. את פתיחת מערכת הביוב ושאיבות ביוב עושים על ידי ביובית ביבנה, שעוברת ושואבת את הלכלוך מפתחי הביוב ברחוב, ובכך מאפשרת לביוב לזרום בצורה סדירה.

מה גורם לביוב להיסתם?

ישנם מזהמים שונים במערכות הביוב שגורמות לביוב להיסתם. אנשים שזורקים למערכת הביוב חומרים כמו בדים, מגבונים, או עיתונים, יוצרים סתימה במערכת הביוב. גם שומנים יוצרים סתימות, בגלל הנטיה של השומן להתגבש בסביבת מים, וליצור מבנים שסותמים את הצנרת. בצנרת הביתית, יש צורך לבצע ניקוי של צנרת הכיור אחת לתקופה. אולם מסעדות, צריכות לשפוך את השומן אל בורות שומן על מנת למנוע מהשומן לזלוג למערכת הביוב. גם שורשי עצים שחודרים אל תוך מערכת הביוב הם גורם שיוצר סתימה במערכת הביוב, שבר בצינורות והצפות ביוב.

כל סתימה במערכת הביוב מצריכה קודם כל פתיחת הצנרת על ידי ביובית, שתפקידה לשאוב את הסתימה. לאחר שהביובית סיימה את תפקידה צריך לבחון ממה נגרמה הסתימה, ולפעול לתיקון הבעיה.

חברת ביובית עבודות ביוב מפעילה ביובית ביבנה ושירותי אינסטלציה מתקדמים בעיר.