ביובית בהרוא"ה רמת גן

סובלים מהצפת מי ביוב? יש לכם סתימה רצינית ועקשנית שלא משתחררת? ההצפות מבשרות על סתימה בביוב? נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות?

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות מקצועית. אנו פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כל השנה, כל יום, כל היום וכל הלילה.

מהי ביובית ומהי מציעה?

ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה ופינוי שפכים. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

תקלות אפשריות במערכת הביוב

בעיות ביוב הן בעיות מורכבות המושפעות ממגוון גורמים, על כן, דורשות ידע ומיומנות רבים המגיעים על ידי למידה וניסיון. זוהי הסיבה שחשוב מאוד לדעת לבחור בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר מבינים בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית. ולכן יש צורך באבחון התקלות נעשה על ידי איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה. בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור, או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.

חשוב לציין, שטיפול לא נכון בביוב באמצעות ביובית עלול לגרום לנזק שקשה מאוד לתקנו, לכן במידה וישנו עומס על תשתית הביוב העירונית, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות. שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים. כמובן, שחשוב לדעת לבחור נכון בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי ניסיון נרחב והבנה עמוקה בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית. אל תתפשרו גם על מחיר משתלם ולא מופרע.

מחפשים את הטובים ביותר בתחום הביובית בהרוא"ה רמת גן? הגעתם למקום הנכון! חברתנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!