ביובית במרכז שוסטר

סובלים מסתימה בביוב או בבור שומן וצריכים בשטיפת ביוב או בשטיפת קווי הביוב בביתכם הפרטי או בבית המשותף?

מערכת הביוב שמותקנת בכל בית היא מהמערכות החשובות והחיוניות לתפקודו. אין אפשרות לחיות בבית אפילו לימים בודדים ברגע שמערכת זאת נפגעת או לא מתפקדת, כמובן שגם מערכות הביוב העירוניות, הן מערכות ביוב מסובכות, וגדולות, שצריכות תחזוקה מתמדת. שמירה על מערכות ביוב פתוחות, מונעת הצפות של ביוב, מתוך צינורות הביוב. מערכת הביוב העירונית, מספקת שירותי ביוב למאות אלפי בתי אב, ולכן שמירה על תחזוקה שלה חיונית , כדי לשמור על מערכת ביוב מתפקדת ועובדת בצורה סדירה. חשוב לדעת כי משאית הביובית לא רק מתחזקת את הצנרת אלא גם כמובן מטפלת בבעיות ותקלות. בכל מקרה של תקלה או בעיה, או אפילו בתור הכנה לקראת עונת הגשמים, אנו מזמינים אתכם ליצור עם חברתנו קשר. אנשי הצוות המיומנים שלנו יגיעו אליכם במהרה עם הציוד המתקדם על מנת לטפל בצנרת הביוב ולוודא שהצנרת מתפקדת, תקינה ופעילה.

יתרונותיה של משאית הביובית מהן?

ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה ופינוי שפכים. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים. בנוסף, בעזרת הביובית ניתן לשחרר סתימות ביוב, לשאוב את כל הלכלוך ואפילו לסלק שורשים שתקועים בתוך הביוב ומפריעים למהלך זרימת הפסולת. אז כולכם וודאי יודעים כי רוב התקלות הנגרמות, נגרמות נוכח שימוש לא נכון במערכת הצנרת והביוב. אנשים משליכים לביוב לא פעם פדים, מגבונים וכל מיני דברים שיוצרים סתימות ומשבשים את מעברי המים. אם יש לכם צנרת ישנה, הבעיה רק תלך ותחמיר, אלא אם תזמינו שירותי ביובית במרכז שוסטר אשר יפתרו את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

 

זקוקים לשירותי ביובית? צרו קשר עוד היום! חברתנו מספקת שירותי ביובית מתקדמים וכל טיפול הקשור למערכות האינסטלציה או הביוב. שירותינו שאיבות בורות מקצועיים ומהירים שיבטיחו לכם בור שומן נקי ומפונה ובכך תתאפשר פעילות תקינה של מערכת הביוב.