ביובית בדיזנגוף

ביובית שאיבות ביוב בדיזינגוף

מערכת הביוב והניקוז היא מערכת מורכבת ומסועפת מאוד. מערכת זו היא האחראית לכך שכל מי הביוב היוצאים ממבנים כגון בית מגורים, משרד, מוסדות ועוד, ינוקזו לתוך בור ביוב. המים הנאגרים בה בסופו של דבר מובלים למאגר מי שופכין שנקבע על ידי המשרד לאיכות הסביבה על פי חוק. כידוע, לעתים עלולות לקרות בעיות גם במערכת זו. בדרך כלל מדובר בהצפת מי הביוב כתוצאה מסתימה. יש לזכור שמי הביוב הם מי שופכין מסוכנים, מכיוון שהם מכילים חיידקים וגורמים שליליים ועולים להפיץ מחלות.

ביובית – במגוון צורות וגדלים

ישנה משאית ביובית ומסיבית במיוחד, עובדה זו מקשה רבות על עבודתה באזורים בהם דרכי הגישה מעט בעייתיות. במידה ונתקלים בבעיות אינסטלציה קשות ומקיפות במיוחד באזורים בהם ידוע כי דרכי הגישה קשות במיוחד, כדאי לדעת כי ישנה אפשרות אחרת וטובה הרבה יותר, ביובית קטנה. הביובית הקטנה יוצרה על מנת להצליח להתמודד נכון עם המקומות הבעייתיים לגישה, והיא מסוגלת לבצע בדיוק את אותן הפעולות שהביובית הגדולה מסוגלת לבצע. השוני היחיד בין ביובית גדולה לקטנה הוא בגודל המיכל אשר מונח על גבה של המשאית האינסטלציה. חשוב לומר כי הביובית הרגילה שהרי היא גדולת ממדים, במיוחד ועל כן סביר להניח כי היא תתקשה להגיע לאזורים רבים בהן אין דרכי גישה נוחות הן מבחינת הדרך והן מבחינת הגובה.

כאמור, בביובית הגדולה ניתן לראות מיכל גדול במיוחד אשר מונח על אחורי המשאית. מיכל זה משמש עבור הכלת כל רפשי הביוב השונים אשר נשאבים עם פעולותיה של ביובית. חשוב לציין כי ברוב ככל המקרים המיכל גדול בהרבה מכל רפשי הביוב אשר נכנסים אליו בעת פעולת משאית האינסטלציה הגדולה כך שניתן לומר ללא כל צל של ספק כי מיכל מעט קטן יותר במשאית אינסטלציה קטנה לא מהווה בעיה כלל. אז במידה ואתם נתקלים בבעיות אינסטלציה גדולות במיוחד באזורים בעייתיים לגישה אל לכם לחשוש כלל מלהזמין את שירותיה של משאית האינסטלציה הקטנה.

בכל הביוביות שלנו ישנן צינורות, מכשירים ואלמנטים העשויים לפתור גם בעיות של הצפה על ידי שאיבת המים וגם בעיות של סתימה באמצעות הזרמת מים בלחץ אדיר.

צריכים ביובית בדיזינגוף? חברתנו זמינה עבורכם 24 שעות ביממה ותשמח לתת מענה לכל שאלה ושירות.