ביובית בשוהם – שאיבת ביוב בשוהם

צריכים לפתוח סתימות ביוב קשות ועקשניות? יש לכם סתימה רצינית? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות מיידית?

ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם טכנולוגי וחדשני להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה יעילים ופינוי שפכים מיידי. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.

אז מהי בעצם עבודת הביובית?

כידוע, שירותי האינסטלציה המיועדים להיעשות על ידי אינסטלטור מקצועי, אמין ואחראי. שירותי תיקון וטיפול בבעיות בזרם המים, בפתיחת סתימות קלות בתוך המבנה נעשים כידוע גם על ידי אינסטלטור ראוי ובעל ניסיון.

שירותי תיקון וטיפול בתוך המבנה הם שירותים מוכרים וידועים. אנשים רבים נזקקים להם באופן שוטף בגלל השימוש התדיר בשירותי הצנרת הביתיים, בגלל עבודת תחזוקה מקובלת וראויה ולפעמים דווקא בגלל הזנחה וניסיון לפתור את הבעיה לבד, ואז כשהנזק כבר גדול ומצטבר, גורם לעוגמת נפש וגובל בקשיים עצומים בשגרת החיים, רק אז פונים לאיש מקצוע. ואז כמובן התקלה כבר גדולה וחמורה, דורשת טיפול ותיקון מורכבים ויקרים במיוחד.

אבל לפעמים התקלה גדולה בהרבה מסתם תיקון ביתי, הבעיה חמורה בהרבה מטיפול תקלה קלה בתוך הבית עצמו, לפעמים מדובר בתקלת ביוב ומערכות אינסטלציה קשה ומורכבת במיוחד המערבת גם את בור הביוב החיצוני או את החלקים החיצוניים של צינורות הביוב, ואז נדרשת התערבות לא רק של איש מקצוע בתחום האינסטלציה, אלא נדרשת הזמנה של שירותי ביובית ממש, לפתרון היעיל והמקצועי.

שירותי הזמנת הביובית כוללים בדרך כלל פתיחת סתימות קשות ומורכבות בבורות הביוב עם ציוד טכנולוגי מותאם ומתקדם הכולל כמובן את הביובית עצמה וכמובן כל האביזרים, צינור או כלי עזר ראוי ונדרש לשימוש.

צריכים שירותי אינסטלציה מתוחכמים עם מענה לכל בעיה בצינור הביוב? השאירו פרטים באתר ונשמח לענות על כל שאלה.