ביובית בראש העין

 

בעיות בביוב הן מסוגי הבעיות שאף אחד  לא מזמין או מאחל לעצמו אך מה לעשות שהן צצות להן על פני השטח ללא כל התרעה מוקדמת ומאיימות על שלום הסביבה… כמובן שאין התרעה מפורשת אך מי שיש לו מודעות בעניין יודע שכל מערכת ביוב שלא תוחזקה ולא ניקו אותה בתקופה של השנה האחרונה היא מעין פצצה מתקתקת שיכולה להתפוצץ בכל יום . לכן חשוב מאוד לתחזק את הבור ואם לא מתחזקים יש לצפות לבעיות שיצוצו עם הזמן…

אתכם בכל דרך…

בין אם אתם רוצים לבצע פעולות מנע שיגרמו לכך שהמערכת תעבוד כראוי ולא תתקלקל ובין אם אתם צריכים  מענה וטיפול דחוף בתקלה שהתעוררה זה עתה, תמיד תוכלו לפנות אלינו , אל חברת בעלי מקצוע שמאגדת בתוכה אנשי מקצוע מתחומים שונים כמו אינסטלטורים, חשמלאים, צבעים, ביובית- שאיבות ביוב. אנו זמינים 24 שעות ביממה כך שבכל שעה אם ארעה אצלכם בבית הפרטי או בבניין המגורים תקלה שמחייבת טיפול מידי או מהיר כמו לדוגמא פיצוץ בצנרת שגורם לדליפת מים ולהצפה, סתימה חריפה שלא מאפשרת שימוש במערכת  וגורמת להצפה של הבית במי שפכין עכורים. בכל מקרה אתם תמיד יכולים ליצור עמנו קשר ולקבל מענה.

קרוב- מתוק

שירותי ביובית בראש העין הם רק דוגמא אחת לפריסה הארצית הרחבה שלנו. אנו פרוסים במקומות שונים ומגוונים בארץ כדי שכל בעל בית או ועד בית של בניין מגורים יוכל לקבל מענה זמין ומהיר בעלויות פחותות. ככל שבעל המקצוע קרוב יותר אליכם, כך הסיכוי שתקבלו מענה מהיר ובמחיר טוב יותר עולה.

הניסיון וההיכרות – מנצחים!

ראש העין היא עיר קטנה הסמוכה ואפילו ניתן לומר צמודה לעיר בני ברק שמרכז הארץ. עיר זו משלבת בניינים חדשים ממש לצד בנינים ישנים. האוכלוסייה אף היא מגוונת. הביובית  שלנו מנוסה בביצוע שאיבות ביוב בעיר ומותאמת על מנת לאפשר גישה למקומות נמוכים או צרים כמו חניות. עבודות ביוב כמו  פתיחת סתימות ביוב, פתיחת קווים והחלפת קווים במקרי הצורך היא המומחיות שלנו. צרו עמנו קשר לכשתצטרכו ולא תתחרטו!!