ביובית ביהוד מונוסון

יהוד – מגיעה לך טיפול שורש

מערכת הביובית היא כבר לא חידוש, אתם כבר מכירים אותה פועלת ברחובות השונים, תמיד חשבנו שזה שייך רק לישנים, צריך לדעת ולהפנים:

ניקיון מתמיד, מונע עוגמת נפש בעתיד.

מערכת הביוב מזמינה תקלות מפעם לפעם, רגילים לראות בעיות במערכות ביוב ישנות, זה נראה שמפאת גילן הן כבר עמוסות ופקוקות, והצרות באות. אך הדברים אינם פשוטים כלל ועיקר, את בעיות הביוב ניתן לראות גם בדירות חדשות וברחובות שנבנו זה לא מכבר. עולות וצצות מעת לעת בעיות בצנרת והן מתחילות לצוץ כפטריות אחר הגשם או אחר הפסולת. הביוב עולה הכיור סתום והסבל מתחיל, הריח, חוסר התפקוד ובעיקר התסכול, כאן מתחילה עבודתו של השרברב, הוא מגיע ומפנה את הפסולת המונחות על פי בורות הניקוז והבעיה נפתרת.

נפתרת לתקופה, כי פתיחת צנרת בצורה שטחית עוזרת באופן מוגבל, הרי אריזה שנתקעה בדרך לא תמצא בניקיון פשוט, היא זו שמספחת לעצמה עוד דברי פסולת והסיוט רק מתחיל, הדרך לפתור בעיות לתקופה ממושכת זה לטפל בהם בצורה יסודית ושורשית, להגיע למקור הבעיה לגלות את המוקש ולהסיר כל איום על הצנרת, מערכת הביובית נותנת את המענה האופטימלי לבעיה זו. היא מגיעה לכל פינה ומסירה כל לכלוך מקל ועד עיקש, הכל על הדרך בשאיבה ולאחר מכן בשטיפה.

הביובית ביהוד

הביובית הינה מכלית המורכבת על גבי משאית, לביובית יש כוח שאיבה חזק המסוגל להוציא מעומק תעלות הביוב כל פסולת ושארית או כל חפץ התקוע לאורך קווי הביוב , לאחר הניקוי והשאיבה היסודית של הביובית נבדקת המערכת אם אכן היא פנויה מכל תקלה ומכשול ואם נראה שיש איזה שהוא סיכון לאורך התעלות, הביובית מבצעת שטיפת עומק בעזרת זרם מים אדיר ובלחץ חזק כך שלא נותרת שום פינה המפתחת הזנחה שנשאר דבוק בה שמץ של לכלוך.

אנחנו אתכם תושבי יהוד, גם בריח העתיק וגם כשיש ניחוח חדש, יש רצון להשאיר אותו כך, אנחנו עם הצוות המסור, המקצועי, האמין והזמין שלנו. נעזור לכם לעשות את זה שתוכלו תמיד להתחיל מהתחלה, והכי חשוב ברגל ימין עם ריח נעים.