ביובית בבת ים

 

ביובית בבת ים – הישועה מתחילה

בת ים כעיר מלאת אוכלוסין על חוף הים, מזמינה מבקרים. עיר כזו חייבת להיות תמיד נקייה וריחנית אי אפשר לתת לעיר שהים הוא חלק מהנוף המושך אליה תיירים, שאת ניחוח מי הים יחליפו ניחוחות של מי שופכין  תוצאה של צינורות מוזנחים ומקרטעים, ובמקום הצפת מי ים, הצפת מי ביוב תהיה קבלת האורחים של התושבים ושל המבקרים.

אז מה עושים שהצנרת תקועה והאינסטלטורים כבר מיואשים, כל הרחוב ריח בלתי ניסבל ולמרות כל זאת יש מהתושבים שעדיין אינם מקפידים להשליך לצינורות רק דברים המתאימים לגודל הצנרת ומעמיסים על צינורות הביוב – מכניסים לאסלה כמעט מכל הבא ליד, ממגבונים ועד אריזות למיניהן, והמערכת לא עומדת בעומס והכל שוב חוזר חורק ומקרטע  והבורות עולים והריח מצחין והחיים הופכים להיות סיוט מתמשך, אז שוב מזמינים שרותי שרברב והמסלול קבוע מעגלי ובעיקר מעצבן.

נמאס לכם? 

לנו יש פיתרון!

ביובית.

הביובית הינה משאית שאליה מותקנת מכלית שבשאיבה חזקה היא מוציאה את כל שאריות הפסולת שידו של אינסטלטור אינה יכולה להגיע אליהם, הביובית מוודאת אחרי השאיבה שהצינורות אכן תקינים והמערכת פנויה ונקייה, ואם יש צורך ולא הכול נוסע יש לביובית אפשרות בעזרת זרם מים חזק, המצליח להרחיק את כל השאריות העקשניות,, ממש כמו ניקיון של פוליש. והמערכת חוזרת לתפקד בשלמות, ויחד עם התקלות נעלמים גם הניחוחות והסבל הנוראי.

מה עושים בפעם הבאה?

מה עושים בפעם הבאה? בסתימה הבאה?

שירותי ביובית בבת ים יעניקו לחץ גבוה מאוד התלוי לרוב במרחק הסתימה. שירותי ביובית מעניקים לא מעניקים לכם גדלים ויישומים שונים. כיום, מספקת הביובית גם סילוק של שורשים בביוב, סתימות חוזרות ונשנות ותקלות הדורשות אתכם לזמן איש מקצוע לעיתים קרובות. אז איך ניתן להפסיק את זה? אם יש לכם בעיה בצנרת ביוב, אל תתמודדו עם זה לבד, בשביל זה יש לכם לא מעט שירותי אינסטלציה שיענו על המבוקש וישיבו לכם את איכות החיים שנלקחה נוכח הריחות וכל השאר. כפי שאמרנו, הרעיון הינו שטיפת הלכלוך בצינור הביוב וחזרה לשגרה ללא ריחות, ללא שברים בבית ובעיקר באמצעות ציוד שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף.

צריכים שירותי אינסטלציה מתקדמים עם פתרון לכל בעיה בצינור הביוב? לא יודעים כיצד להתמודד עם סתימות קשות? אם כן, ייתכן והצנרת שלכם ישנה אבל לא בהכרח. צריכים את עזרתנו? השאירו פרטים באתר וצוות המומחים שלנו ישמח לענות על כל שאלה.