ביובית בכוכב יאיר

סובלים מסתימות נוקשות במערכות הביוב?

מערכות ביוב הן מערכות שדורשות תחזוקה רבה מכיוון שללא תחזוקה מתאימה בורות הביוב מתמלאים בפסולת שגורמת בסופו של דבר לסתימה במערכת הביוב שעלולה להביא להצפה ולמפגע תברואתי חמור. כאשר נתקלים בליקוי במערכת הביוב יש להזמין שירותי ביובית בדחיפות ללא דיחוי שכן הבור המוצף עול להזיק לסובבים ולסביבה.

כאשר מתגלית תקלה במערכת הביוב שלכם בכוכב יאיר, אתם תידרשו להזמין באופן תכוף ומידי את שירותיה של משאית הביובית. ואולם, האם באמת כדאי להמתין עד שתתרחש תקלה במערכת זו על מנת לטפל? אנו סבורים, שכדאי תמיד לחשוב מראש, זאת אומרת לאורך השנים מערכת הביוב היא מערכת שימושית המתפקדת יום וליל. מערכת מורכבת זו חייבת טיפול שוטף מדי פעם. הצטברות הנזקים שעלולים להתרחש במערכת זו היא איטית, אך כדאי וחשוב לאתר אותה בשלב ראשוני ומוקדם.

משאית הביובית

משאית הביובית היא משאית גדולת ממדים שתפקידה המרכזי הוא לשאוב את בור הביוב ואת הצינורות המקושרים אליו. מכיוון שנושא הביוב ומי השופכין נקשר באופן ישיר להיגיינה ולתחלואה. תמיד רצוי שיהיה לנו בנמצא טלפון זמין ונגיש של מוקד להזמנת משאית ביובית. תפקידה של משאית הביובית הוא בעצם לטפל בכל מפגעי הביוב או הבור, הצינורות, פתח הניקוז ועוד. לעתים משאית הביובית מגיעה לצורך תחזוקה שוטפת של קווי הביוב – וכך צריך וכדאי. לא רצוי להמתין עד לתקלה שתתרחש. צוות אנשי הביובית מגיעים בליווי המשאית המתקדמת שבה מותקנים אמצעים וצינורות לחץ לצורך שאיבת בורות רקב ושומן, שטיפת קווי ביוב וניקוז, שאיבות של הצפות. כמו כן, במשאית מותקנת מצלמה מתקדמת וחדשנית לצורך צילום צנרת הביוב במקרה הצורך.

חשוב לציין כי במידה ומשאית האינסטלציה הגדולה לא תעשה את עבודתה כראוי היא עלולה לגרום לבעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות במיוחד כמו ניתוק מוחלט בין צינורות הביוב שלכם. חשוב לומר כי ניתוק מוחלט בין צינורות הביוב שלכם עלול לגרום לבעיות קשות במיוחד כמו אי זרימת מים כלל במערכות האינסטלציה, פירוק והרכבה מחדש של כל מערכת האינסטלציה שלכם, כניסתם של לא מעט ירקים למערכות האינסטלציה אשר עלולים ליצור סתימות או פגמים רבים בזרימתם התקינה של המים במערכות השונות ועוד.