ביובית בגבעת שמואל


אתם מתגוררים באזור תל אביב,חולון,בת,ים,גבעת שמואל.ידוע לכם כי באזור המרכז הרחובות צרים ויש בעיה לנסוע עם משאית ביוב באזור תל אביב אם אתם זקוקים לשירות של ביוביך באזור המרכז ואתם יודעים שאתם צריכים פריצת ביוב כלומר פתיחת סתימה בלחץ מים ואינכם צריכים לשאוב את הביוב,עדיף שתזמינו ביוביך קטנה,כיום קימות ביוביו קטנות לפתיחת סתימות שנגישות לרחובות צרים.יש פעמים שבאזור תל אביב אין מקום להחנות את המשאית כיוון שהרחוב צר והרכבים צריכים לנסוע במקרים כאלה עדיף להזמין ביוביך קטנה שלא תפריע במהלך העבודה לתנועה וכתוצאה מכך עובד הביובת יהיה בלחץ לסיים את העבודה כיון שבכביש יוצר פקק תנועה והעבודה לא תתבצע כראוי כיון שיצתרך להזיז את המשאית ולתת לרכבים לעבור.לכן עדיף להזמין ביוביך קטנה שתוכל לעמוד עם חצי מהגלגלים על המדרכה ותיתן את כל תשומת הלב ללקוח לפיתרון הבעיה.                                                                                               

   טיפים והמלצות

אם גיליתם את הסתימה בשעות הבוקר עדיף שלא תדחו את הזמנת הביובית לשעות אחר הצהרים,מכמה סיבות הסיבה החשובה ביותר שהריחות שנובעים מהביוב לא נעימים,ומזיקים.סיבה נוספת שלא לא כדאי לדחות את השירות לשעות הערב כיוון שביום הראות יותר טובה לפיתרון הבעיה יש מקרים שיש בריכה שהיא מכוסת בחולות,בבטון,או בדירות גן הן מכוסת בדשא סינטטי ובכדי לפתוח את הסתימה בביוב יש למצוא את כל הבריכות ולפעמים לוקח חצי יום וגם יום שלם לחפור ולמצוא את בריכת הביוב המכוסה. וכמובן שהזמנת שירותי ביובית בגבעת שמואל בשעות הבוקר והצהרים יותר זולות משעות הערב.

שירותי ביובית לניקיון העיר

ביובית בגבעת שמואל זו בעצם משאית בעלת תפקיד כפול של סניקה ויניקה שנועדו לשמור על ניקיון העיר. זה מתבצע הודות לשני צינורות מיוחדים המחוברים למשאית הביובית ומאפשרים לה לבצע את תפקידה בשמירה על ניקיון העיר. צינור ההסנקה של ביובית  גורם לפירוק מכני של סתימות בתוך צינורות עירוניים. הצינור הזה מזרים מים בלחץ גדול מאוד לתוך צינור שיש בו סתימה, וזה גורם לפירוק של הסתימה. לאחר מכן ניתן לפנות את הסתימה או פשוט להזרים אותה הלאה עם שאר הפסולת.

בנוסף לכך, ישנו צינור נוסף האחראי ליניקה של נוזלים מתוך צינורות ביוב. זוהי שאיבת ביוב שאמורה להתבצע במועדים קבועים, או כשיש צורך לפנות כמויות פסולת גדולות מתוך הביוב. צינור היניקה יונק את מי הביוב, או סתימה שיש בצינור, ומעביר אותם לתוך מיכל כך שניתן יהיה להעביר אותם למקום המיועד לפינוי פסולת. 

ביובית בגבעת שמואל או בכל עיר אחרת היא בעלת תפקיד מכריע בשמירה על ניקיון העיר ובריאות התושבים. באמצעות פעולות כמו שאיבת ביוב או פינוי סתימות, ביובית מונעת חדירה של פסולת לסביבה העירונית, ובכך שומרת על סדר וניקיון ברחובות העיר.