ביובית באחוזה רעננה

ביובית מהי?

רכב הביובית, הינו רכב גדול בעל מיכל וצינור שאיבה, שבאמצעותו ניתן לשאוב ולרוקן לגמרי את קווי הביוב. רכב הביובית שואב את כל נוזלי הביוב שצפים על פני השטח, וכך השטח נשאר נקי לאחר השאיבה, ותרך זמן מה, האוויר יגרום לריח הרע להתפוגג. הצינור שואב את נוזל הביוב אל המיכל במהירות וביעילות, ולא משאיר שום טיפת נוזל. גם בור הביוב, ישאר נקי לאחר השאיבה, ממש כמו בור חדש.

לרכיב הביובית יש שתי שימושים עיקריים. השימוש הראשון הוא לשאיבת מי ביוב, והשימוש השני, הוא לשטיפה יסודית של קו הביוב. במצב שטיפה, ממלאים את המיכל במים, והצינור מתיז את המים בעוצמה רבה לתוך קו הביוב. כאשר יש הצטברות לכלוכים בצינור, זרם המים החזק, גורם לכלוך הדבוק בדפנות הביוב, להיפרד מדפנות הצינור, ולזרום בצורה חלקה בתוך צינור הביוב.

ביובית – עזרה ראשונה לביוב

כאמור, צינור הביובית שואב בעוצמה גבוהה, ולכן הוא מצליח גם לשאוב ענפים, עלים, ולכלוכים, ושכבות שומן שהצטברו בתוך הביוב. זו הסיבה, שלאחר השאיבה גם הרצפה תהיה נקייה לגמרי מנוזלי הביוב, אך גם הבור נקי לגמרי, משום שצינור הביובית שואב לכלוכים שאי אפשר היה לשאוב בדרך אחרת, ומעיף את כל השכבות שהצטברו במהלך השנים בדפנות הבור. כאשר אתם מזמינים את רכב הביובית, כדאי לכם להיות מודעים לכך שהביובית מהווה עזרה ראשונה שתפתור לכם לחלוטין את בעיית נזילת הביוב לטווח הקצר, ותשאיר לכם שטח נקי, ואוויר נקי ונעים לנשימה, אך הביובית איננה פתרון לטווח הארוך. כאשר יש נזילות וסתימות חוזרות ונשנות, כדאי לכם להיעזר בצוות חברתנו שיעזרו לכם לגלות מה מקור הבעיה, ולבצע במקצועיות פתרונות ארוכי טווח, כמו ניקוי קווים, החלפת שוחת ביוב, החלפת כל התשתית ביוב, ועוד.

רכבי הביובית בחברתנו מצוידים במיטב הטכנולוגיות והמכשירים המיועדים לטיפול בתקלות מעין אלו. אנו מציעים לכם את שירותי צי הביוביות שלנו גם לתושבי אחוזה רעננה. בכל מקרה של תקלה בתחום זה, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת שנוכל לטפל במקור הבעיה ולהביא אותה לפתרונה בהקדם האפשרי. אנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי על מנת לספק את הסיוע הנצרך.