ביובית ברמת אפעל

 

מערכת הביוב שמותקנת בכל בית היא מהמערכות החשובות והחיוניות לתפקודו. אין אפשרות לחיות בבית אפילו לימים בודדים ברגע שמערכת זאת נפגעת או לא מתפקדת. לעיתים קרובות בכדי לתקן את הבעיה בצנרת הבית ניתן להזמין אינסטלטור שיפתור את הבעיה. אך ישנם גם מקרים שבהם אינסטלטור לא יכול לעזור לנו לצורך כך יש את שירותי הביובית. חברות המספקות שירותי ביובית בעצם מספקות משאית גדולה שיכולה לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ גבוהה של מים או על ידי שאיבה מסיבית של ביוב. קיימים שירותי ביובית בכל הארץ בעיקר על ידי מועצות מקומיות אך ישנם גם מפר גדול של חברות פרטיות העוסקות בתחום זה. כאמור, מערכות הביוב שלנו צריכות תחזוקה שוטפת, במשך כל הזמן, על מנת לאפשר למערכת לעבוד בצורה תקינה, סתימות במערכת הביוב שנגרמות על ידי מזהמים שונים בתוך הצינורות, עלולים לפגוע בצורה קשה בצנרת הביוב, וליצור סתימות בביוב, עליית הביוב החוצה דרך הפתחים, ויצירת הצפות שונות ברחובות. על מנת לטפל בצנרת הביוב, יש צורך להשתמש בביובית, ולפתוח את הצנרת מהגורמים שחוסמים אותה. עבודה תדירה על הצנרת, חיונית בערים כמו רמת אפעל. אפשר להקטין משמעותית את הצורך בהזמנת שירותי ביובית לביתכם. הקפידו לא לזרוק דברים שיתקעו במערכת הביוב כגון מגבונים, טיטולים וכו’.

מה גורם לסתימה בביוב?

ישנם מזהמים שונים במערכות הביוב שגורמות לביוב להיסתם. אנשים שזורקים למערכת הביוב חומרים כמו בדים, מגבונים, או עיתונים, יוצרים סתימה במערכת הביוב. גם שומנים יוצרים סתימות, בגלל הנטייה של השומן להתגבש בסביבת מים, וליצור מבנים שסותמים את הצנרת. בצנרת הביתית, יש צורך לבצע ניקוי של צנרת הכיור אחת לתקופה. אולם מסעדות, צריכות לשפוך את השומן אל בורות שומן על מנת למנוע מהשומן לזלוג למערכת הביוב. גם שורשי עצים שחודרים אל תוך מערכת הביוב הם גורם שיוצר סתימה במערכת הביוב, שבר בצינורות והצפות ביוב.

כל סתימה במערכת הביוב מצריכה קודם כל פתיחת הצנרת על ידי ביובית, שתפקידה לשאוב את הסתימה. לאחר שהביובית סיימה את תפקידה צריך לבחון ממה נגרמה הסתימה, ולפעול לתיקון הבעיה.

חברתנו מפעילה ביובית ברמת אפעל ושירותי אינסטלציה מתקדמים 24 שעות ביממה לשירותכם, התקשרו!