ביובית בכפר יונה

 

אנחנו נדאג לביוב תקין בעיר שלכם

כפר יונה, על אף שמה הכפרי כבר מזמן איננה יישוב קטן ושקט. כיום עם גדילת האוכלוסייה ופיתוח העיר, יש לשים לב שגם כל התשתיות מקבלות את היחס הראוי להן.

העיר כפר יונה, אשר שוכנת לה בשפלת החוף, לא רחוק מהעיר נתניה החלה את דרכה בראשית שנות ה30 כיישוב קטן וחדש הצומח בארץ. כמו ברבים ממקומות הישוב אשר הוקמו בראשית שנותיה של המדינה או אפילו טרום הקמת המדינה, חל גידול משמעותי במספר התושבים ככל שחולפות השנים. כך גם במקרה של כפר יונה. עיר זו אשר החלה את דרכה כמקום קטן המשיכה בתנופת בנייה, חינוך ושירותים עד אשר קיבלה בשנת 2014 את מעמד העיר.

כל תשתית זקוקה להתאמה כאשר מדובר בגידול באוכלוסייה

במקומות אשר מתרחבים וגדלים, יש צורך לערוך שינויים והתאמות בתשתיות שונות. מדובר בהגדלה של מערכות החינוך בעיר, הרחבת סלי השירותים, שיפור תנאי כבישי הגישה וכמובן גם התאמת מערכות הביוב למצב החדש. לעיתים ההתאמה נעשית מראש ולעיתים היא נעשית לאחר שמגלים כי המערכת הקיימת כבר לא עומדת בעומס ועל כן נדרש לערוך בה חידושים או שינויים. כמו לדוגמא פתיחת קווים או החלפת קווים. את כל הדברים הללו ועוד פעולות רבות ואחרות מבצעת הביובית.

מהי למעשה הביובית

הביובית הינה משאית אשר מכילה בתוכה את כל הציוד הדרוש והנחוץ לטיפול ותחזוקה של הצנרת. אינסטלטור אשר יש בידו ביובית יוכל לאתר ולסייע לפתור כל תקלה בהקדם האפשרי במיומנות גבוהה. כל נושא של שאיבות ביוב או פתיחת סתימות בביוב יכול לבוא לידי פתרון מהיר בזכות הציוד הקיים. ציוד זה מאפשר לאינסטלטור לזהות ולאתר את מוקד הבעיה באופן מהיר ומדויק. דבר אשר חוסך סכומי כסף וזמן. מקרים של סתימות שבהם נדרשת פתיחת סתימות ביוב או שאיבות ביוב או בכל תקלה אחרת של פיצוץ בצנרת וכן הלאה, יש מענה.

בכל מקרה של תקלה או בעיה במערך הביוב או הצנרת, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר. אנחנו נגיע אליכם לכפר יונה בהקדם האפשרי על מנת לטפל לכם בבעיה.