ביובית בקריית אונו

שירותי ביובית הוא תחום שהתחזק למודעות הציבורית יותר ויותר בשנים האחרונות, אך עם זאת עדיין יש אנשים רבים שאינם מכירים את שירותיה, וחבל. מדובר בשירות הניתן לפעמים על ידי הרשויות עצמן, ובמקרים אחרים על ידי חברות מקצועיות העוסקות באינסטלציה, שנועד לצמצם נזקים סביבתיים הנגרמים כתוצאה מבורות ביוב או לחלופין מוקשים הגורמים להצטברות ביוב במקום לא רצוי, בדרך כלל באזור סביבת מגורים.

ביובית מהי?

הביובית  הינה מכלית ענק המחוברת למשאית, הביובית יכולה בעזרת שאיבה אינטנסיבית לשאוב לכלוך עיקש ופסולת תקועה, הביובית מוציאה מתוך צינורות הביוב את מה שמתקיל אותם ומאפשרת למערכת להמשיך לפעול כפי הנדרש, לביובית יש יכולת שאין לאינסטלטור רגיל, הביובית הינה חשמלית ושואבת בעוצמה רבה שהלכלוך לא מליח לעמוד מנגד, בנוסף על כך יש לה אפשרות נוספת והיא השטיפה, אם מתגלה צורך לפנות שאריות עקשניות שעדיין נותרו בפנים בעזרת זרם מים אדיר היא מנקה כל פינה ונגמרת ההזנחה.

כיצד ניתן לשמור על תקינות מערכת הביוב?

הדבר החשוב לשמירה על מערכות ביוב היא על ידי הרחקת שומן ממערכת הביוב. הדבר נכון גם לכיור שלנו במטבח, וגם למערכת הביוב השכונתית, והעירונית. השומן נוטה להתגבש ולהפוך למוצק בתוך הצנרת, ובמשך הזמן יוצר פקק שסותם את מערכת הביוב. לכן, מסעדות, ובתי קפה, שמשתמשות הרבה בשמנים שונים, מחויבות להחזיק מערכת בורות שומן, אליהם מורחקים השמנים השונים בתום השימוש בהם. הרחקת השמנים נעשית על ידי חברה מקצועית, שעומדת בתקנים של משרדי הממשלה. במידה וחודר שומן אל המערכת, יש צורך לבצע שאיבות ביוב, על ידי ביובית כדי לשחרר את הסתימה, או פתיחת סתימות ביוב בלחץ גבוה, כדי לשחרר את הפקק, ולהחזיר את מערכת הביוב לפעילות. אם אתם מחפשים שירותי ביובית מקצועיים, הקפידו לחפש אותה דווקא באזור מגוריכם – כדוגמת ביובית בכפר סבא, ברעננה או בקריית אונו, וכמובן אל תתפשרו על קריאת חוות הדעת השונות בקרב הגולשים. השילוב בין חיפוש ממוקד של ביובית בכפר סבא או בקריית אונו למשל (המאפשר את זמינותו הגבוהה של השירות), ובין דירוג הגולשים – הוא שיהפוך את חווית השירות למועילה ואיכותית באמת.