ביובית בטייבה

 

רבים מכם לא יודעים מה היא ביובית ומה תפקידה ובאילו מקרים יש צורך בשימוש בביובית בטייבה.סביר להניח שאם אתם מתגוררים בבתים פרטים ישנים אז כבר הזדקקתם לשירת של ביוביך או ששמעתם מאחד השכנים בשכונה שהיתה לו בעיה נוראית שהייתה להם סתימה בביוב הראשי של הבית ושהם הזמינו ביובית בטייבה.כיום יש יותר מודעות לאנשים מה זאת ביובית ושהיכולות של הביובית לפתוח סתימות קשות יותר יעילות מאינסטלאטור אשר יגיע לביתכם וינסה לפתוח את הסתימה,לאינסטלטור מכשור מנמלי לפתיחת סתימות בביוב יש מקרים בהם המכשור שברשותו לא יצליח לפתוח את הסתימה.יש מקרים אשר אנשים זורקים את הטיטולים לתוך האסלה ולאחר כמה טיטולים שיזרקו לאסלה תיוצר סתימה ממש רצינית שאותה לא יכול לפתור השרברב בטייבה.וימליץ לכם להזמין ביובית.ישנם מקרים רבים שאנשים מכרו את בתיהם עקב סתימות שהולכות וחוזרות וכאשר הדייר החדש ניכנס להתגורר בדירה ,לאחר כמה שבועות הוא מגלה שיש לו סתימה והוא לא מבין איך כעבור חודש כבר נוצרה לו בעיה של סתימה הוא פונה לאינסטלטור האינסטלטור מגיע ,כיום לרוב האינסטלאטורים יש ציוד מתקדם כמו מצלמת ביוב אשר מצלמת את הקו ורואה מדוע יש סתימה בצנרת לעיתים מתגלה בצנרת ענפים אשר גורמים לסתימות שהולכות וחוזרות.בשביל לפתור את הבעיה לצמיתות יש לעשות חיתוך שורשים ע"י ספירלה חשמלית עם ראש של חיתוך שורשים,או ע"י ביובית בלחץ מים גבוהה

חשוב לדעת

כאשר אתם רוכשים דירה חדשה,שאלו את המוכר על בעיות שידועות לו שקימות בדירה האם הדוד תקין,האם ידוע לו על בעיות במערכת הביוב,וכמובן שתדאגו להחתים אותו אם לטענתו הכל תקין.

הפתרון המקצועי והמתאים לשורשים בביוב

כדי לפתור בעיה של שורשים בביוב יש צורך להיעזר בשירותי אינסטלציה מתקדמים. חברתנו מחזיקה ברשותה את משאית הביובית המיועדת לפתור את כל הבעיות הקשורות למערכת הביוב. פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, שאיבת בורות שומן וכמובן גם מומחים בסילוק שורשים.

ישנן מגוון שיטות שונות הנועדות להתגבר על בעיית השורשים בצנרת החל מחיתוך מקצועי של השורשים, קטילת השורשים ועוד. תחילה עושים ניקוי שורשים באמצעות שאיבות ביוב, או שטיפת ביוב – זרם מים בלחץ חזק מאוד מוחדר לקו הביוב, פעולה זו גורמת לפתיחת סתימות שהצטברו והיא גורמת לסילוק השורשים  החוצה.

 בכל בעיה של שורשים בביוב צרו קשר עוד היום! ואנו נדאג לסילוק שורשים מקצועי ויעיל. אנו זמינים אליכם 24 שעות ביממה!