ביובית בנס ציונה

הנס של נס ציונה

תושבי נס ציונה, אנחנו אנשי הבשורה שלכם.

הקץ לסבל, הביובית בדרך.

מי אינו מכיר את צרותיו של הביוב, בעידן בו כל תושב רגיל למערכת ביוב מתפקדת כאשר המערכת מתחילה לקרטע אפשר ממש להשתגע, הכיור עולה, המים בשירותים לא יורדים ומי השטיפה מאיימים להציף את החדר, והריח…, האינסטלטור כבר בדרך ואם זה נגמר בביקור קצר של שרברב העסק עוד רגוע, הכל עדיין בשליטה,  אך מה עושים כשזה הופך להיות עסק קבוע,  וההוצאה היא  אחת לשבוע, והאיום הוא ממש להשתגע. אם אתם במצב המתואר, והזדהתם עם התיאור,  אנחנו הולכים לקטוע לכם את הסבל, הבאנו עבורכם את הביובית, עם רצון טוב מיומנות, אמינות, והכלים המתאימים.

מה מציעה הביובית?

הביובית  הינה מכלית ענק המחוברת למשאית, הביובית יכולה בעזרת שאיבה אינטנסיבית לשאוב לכלוך עיקש ופסולת תקועה, הביובית מוציאה מתוך צינורות הביוב את מה שמתקיל אותם ומאפשרת למערכת להמשיך לפעול כפי הנדרש, לביובית יש יכולת שאין לאינסטלטור רגיל, הביובית הינה חשמלית ושואבת בעוצמה רבה שהלכלוך לא מליח לעמוד מנגד, בנוסף על כך יש לה אפשרות נוספת והיא השטיפה,  אם מתגלה צורך לפנות שאריות עקשניות שעדיין נותרו בפנים בעזרת זרם מים אדיר היא מנקה כל פינה ונגמרת ההזנחה.

אז כבר באנו וטיפלנו ועכשיו הכל תקין והשקט שב לשכון במעונכם והרוגע והשלווה בתוככם, מה עוד אפשר לעשות?

הדרך לשימור המצב לאחר טיפול הביובית

  • הכיורים – אין להשליך שאריות אוכל לתוך הכיורים זה מגיע לצינורות הביוב וסותם אותם, יש להקפיד על מסננות בכיורים בכל עת ובכל מצב.
  • בורות הניקוז – הינם מיועדים למים בלבד ולא ללכלוך המצטבר בכל קצוות הבית, יש לטאטא את הבית ביסודיות לפני השטיפה ולוודא שלא משתחל פנימה אבק שהצטבר בפינות ועוד לכלוך מזדמנים.
  • האסלה – מיועדת לנייר טואלט וטישו ולא לשום מטרה אחרת, מגבונים, אריזות, ניילון מכל סוג שהוא סותם את המערכת ואם הזמן אינו מאפשר למי השופכים לרדת.

עכשיו אתם כבר יודעים עלינו, ואתם מסודרים, נשמח לעמוד לשירותכם מיד כשתצטרכו.