ביובית בתל אביב

 

אם ננסה לדמיין אינסטלטור כנראה נחשוב על בעל מקצוע המגיע אל הדירה שלנו מתכופף מתחת לכיור או אל האסלה ופותר בעייות אינסטלציה בתוך הבית עצמוץ אך ישנו עוד סוג של אינסטלטור, זה שפותר את הבעיות שמתרחושת מחוץ לבית הפרטי שלנו במרחבים משותפים כגון הבניין או במרחבים ציבוריים. ביובית בתל אביב היא אחד הכלים שעוזרים לאינסטלטור במלאכתו.  

מהי הביובית בתל אביב?

שמה של ביובית בתל אביב מצביעה על תפקידה ביובית בתל אביב היא כלי שמיועד לטיפול בבעיות בביוב. הביובית פותחת סתימות בצנרת הביוב על ידי השפרצה של מים בלחץ גבוהה אל תוך הצינור ושתיפה של הגורמים החוסמים אותו. גורמים אליו יכולים לביות שורשים של עץ, שומן שהצטבר בדפנות הצינור ולעיתים גם חפצים שהושלכו לביוב על ידי דיירי הבתים.  

טיפול היום ימנע את הבעיה של מחר

ביובית בתל אביב משמשת לא רק לפתרון של תקלות אלא גם לתחזוקה נכונה של מערכת הביוב של בניין המגורים שלכם. הביובית מסוגלת לשטוף את צינורות הביוב בלחץ מים גבוהה וכך למנוע מהם להיסתם בהמשך ולפיצוץ של צינורות ביוב כתוצאה מהלחץ הגדול. כמו כן ישנם מספר כלים שבאמצעותם ניתן להימנע מתקלות במערכת הביות המשותפת אחד מה היא המצלמה התת ימית. שניתן לבדוק איתה את מצב הצנרת של הבניין המשותף וכך להימנע ממצב שבעיה בצנרת הולכת ונבנית ללא שיהיה אפשר לדעת על ך  

ביובית  לכל מקום

למבנים נמוכים במיוחד קיימת ביובית מיוחדת. אם נרצה לטפל באינסטלציה של מבנה נמוך נזמין ביובית בתל אביב שתהיה נמוכה במיוחד וכך תוכל להיכנס לתוך מבנים נמוכים. עלותה של משאית זאת היא מעט יותר גבוהה אבל היא שווה את התשלום הנוסף.

שירותי הביובית לפתיחת סתימה

שירותי הביובית לפתיחת סתימה נדרשת כאשר ישנה סתימה עיקשת, שלא נוגעת לבית אחד בלבד אלא לכמה דיירים או לבניין שלם. ביובית מתוכננת לפתיחה של סתימות קשות במערכות ביוב גדולות יחסית. חברות המספקות שירותי ביובית בעצם מספקות משאית גדולה שיכולה לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ גבוהה של מים או על ידי שאיבה מסיבית של ביוב.

בכל מקרה של תקלה במערכת הביוב או הצנרת, חברתנו מזמינה אתכם ליצור אתנו קשר. אנחנו נגיע אליכם במיידית על מנת לטפל לכם בבעיה.