רכישה והתקנה של דודי שמש ביהוד מונוסון – מגוון דודי שמש , במחיר זול – התקשר

ממה מורכבת ההחלטה שקשורה לבחירת דוד שמש? יהוד מונוסון

אז איך אפשר לבחור דוד שמש שינצל באופן האפקטיבי ביותר את אנרגיית השמש? הרעיון של החלטה על בחירת מכל המים החמים, מיקומו וגודלו יישען במידה רבה דווקא על אורח החיים של המשפחה. לסגנון החיים של המשפחה תהיה השפעה משמעותית על מידת ההשפעה של מערכת הדוד והחימום הביתית. ראשית, המיקום הפיזי של הבית הוא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר שנלקחים בחשבון בטרם מתקבלת כל החלטה בנושא. יש לזכור, כי דוד שמש מנצל למעשה את אנרגיית השמש כדי להפוך אותה לחום. ככל שהאזור חם והאקלים בו יותר שמשי, כך יהיה קל יותר להעניק תחושת חום למכל המים. לעומת זאת, במדינות קרות או באזורים שבהם אין שמש זורחת באופן קבוע דוד השמש לא יוכל להעניק מענה הולם לצורך לחמם את המים. גם גודל המשפחה וגם צורכי החימום שלה יהוו מרכז חשוב לבחירה כיצד לנצל את אנרגיית השמש באופן אינטלגנטי. כאמור, בחירה של דוד שמש אינה רק נטיית לב, אלא עמדה מקצועית המתבססת על ניסיון רב שנים של אנשי המקצוע המומחים מטעם חברת דודי השמש.

משפחות גדולות המורכבות מאנשים בגילאים רבים ומצרכים משתנים תתקשה לעמוד בהוצאות חשבונות החשמל השוטפים בגין הפעלת דוד הפועל על אנרגיית חשמל בלבד. כל אחד מבני המשפחה דורש להתקלח במים חמים, כל אחד מעדיף לעשות זאת בשעה אחרת. ולפיכך, כמות הצריכה היומיומית עשויה להגיע לרמה גבוהה במיוחד. רק על פי בדיקה כמה נפשות פועלות בתוך המשפחה, מה גילן ומה אורח חייהן ( האם הם מתקלחים בשעות הבוקר, שבהן השמש טרם עלתה לזרוח או דווקא בסיום יום העבודה לאחר שמחם המים של הדוד כבר ספג חימום יעיל מקרני השמש במשך שעות)- אפשר לבחור דוד.

הדרך המהירה והיעילה ביותר לקבוע מהו הדוד שיוכל לספק את המטרה המיוחלת באמצעות שימוש ראוי כרוכה בסקר מקיף שיערוך נציג החברה עם בעלי הבית  על בסיס היכולת של אספקת המים לצורך בני המשפחה במהירות וביעילות.