רכישה והתקנה של דודי שמש בראש העין – מגוון דודי שמש , במחיר זול – התקשר

למה בכלל כדאי לבחור בדוד שמש על פני דוד חשמל? ראש העין

ניצול קרני השמש הטבעיות וחיסכון אדיר בהוצאות החשמל!

דודי שמש הם מוצר פופולרי ונפוץ במיוחד במדינת ישראל. למעשה כמעט בכל בית שנבנה כיום מבוקש הדוד כחלק אינטגרלי ממבנה הבית ומתכולתו. התקנת דודי השמש ותחזוקתם הן פתרון יעיל ומטבי ביותר על מנת לחמם את מכל המים הגדול שמזרים לצינורות הבית את המים החמים לצורך מקלחת חמה ונעימה בכל שעות היום.

דוד שמש הוא למעשה מעין מתקן הבנוי ממכל מים גדול המחובר לקולטני קרני השמש. דוד זה מנצל באופן מרבי את האנרגיה הסולארית המתקבלת ממערך מזג האוויר הטבעי וכתוצאה מעלייה בטמפרטורות לטובת אספקת מים חמים לבני הבית והמשפחה. מובן, שההנחה הבסיסית שעליה נשען כל העיסוק ביכולת ניצול קרני השמש לטובת אנרגיית החימום חייבת להוות חלק מתכנון הדירה – בבית שבו אין כלל אופציה ריאלית להניח את דוד השמש כלל על גבי הגג מסיבות טכניות או אחרות, הרי שביצוע החימום באמצעותו לא תתאפשר. לפיכך, על מנת לדון בדוד שמש יש לבחון תחילתה, האם מבחינה טכנית יש אפשרות להניח את דוד השמש על גבי גג המבנה? האם יש בגג המבנה מקום לכל הדוודים של דייריו? שאלות אלו נחוצות במיוחד בעידן המודרני שבו נבנים בניינים רבים בגובה עצום ובמספר קומות רב במיוחד. במקרים אלו, כשבכל בניין ישנן מאות דירות- בהחלט לא ניתן לנצל את שטח הגג לטובת דודי שמש וממילא אפשרות זאת יורדת מהפרק.

למה בכלל כדאי לבחור בדוד שמש על פני דוד חשמל? דודי השמש הם מכשיר טכנולוגי חדשני שיש לו יתרון עצום ובלתי ניתן לערעור. הקליטה המקסימלית של קולטני הדוד את קרני השמש מאפשרת ניצול מרבי של האנרגיה הסולארית ובכך המים מחוממים בקלות, בנוחות ובזול.

דוד השמש המרכב בעיקר ממכל מים עצום המחובר לצינור מנחושת ולקולטני שמש מצליח לנצל את הטבע לתועלת בני האדם. הקולטנים שעשויים ממלבן המכוסה בזכוכית מונחים באופן משופע על גבי הגג על מנת לנצל באופן היעיל ביותר את קרני השמש. באופן כזה- ניתן לחסוך בעלויות החשמל החודשיות…