רכישה והתקנה של דודי שמש בכפר יונה – מגוון דודי שמש , במחיר זול – התקשר

התקנה ראשונית של דוד שמש ותחזוקתו השנתית- רק על ידי טכנאים מוסמכים!

איך כדאי לבחור דוד שמש מותאם ויעיל במיוחד? כפר יונה

מדינות בעלות מזג אוויר נוח וחמים בעונת הקיץ מובילות בדרך כלל בשימוש בדוד שמש לנפש ובניצול המערכת הסולארית לצורך חימום מים ביתי. מערכות סולאריות אלו החלו לשימוש בישראל עוד בשנות החמישים של המאה הקודמת. כבר אז בשעת משבר ממשלתית, כאשר הממשלה החליטה על איסור להשתמש בחימום מים באמצעות החשמל בעקבות מחסור חמור בדלק, החל השימוש בדודי שמש. המשבר הוביל להתפתחות מרכזית בהבנה, כי ניצול קרני השמש בשעות היום יכול להוות תחליף מיטבי ומשופר לחימום המים על ידי חשמל. חברות שונות החלו להשיק את המוצא החדשני בשוק, והאזרחים הבינו שיש פה טכנולוגיה מודרנית ומוצלחת במיוחד. שטחי הגגות שנחשבו עד אז מיותרים וחשופים הפכו להיות כר פורה ומתאים להתקנת עשרות דודי שמש ומתקני הקולטים. כל גג שטוח הפך למצע אפקטיבי לשימוש במערכות תרמיות סולאריות לשימוש של משקי בית רבים.

אלא שהחל להיות ברור, שככל שהענף הולך ומתרחב, כך גם מגוון האפשרויות שקיימות לבחירה מצוי בידי הצרכנים. כדי לבצע בחירה מותאמת ויעילה החלו חברות שונות בענף להציע פגישת ייעוץ מקצועית עם מומחה מטעם החברה. מומחה זה חייב להיות בהכרח טכנאי במקצועו ועתיר ניסיון. לאחר בחינת צורכי המשפחה ואורח החיים שלה יוכל נציג החברה לבחור את סוג הדוד היעיל ביותר ולהתקין אותו במקצועיות.

אלא שחשוב לזכור, כי על מנת שהדוד יחזיק מעמד שנים רבות, הוא חייב טיפול שוטף וניקוי מקצועי אחת לשנה- שנתיים. גם פעולה כזאת חייבת להתבצע רק על ידי טכנאי דוד שמש מוסמך. ביקורת שגרתית זאת מתבצעת ברוב המקרים בתחילת עונת הקיץ, בשעה שניצול קרני השמש הולך להיות מקסימלי. למערכות דוד השמש ישנן מספר בעיות נפוצות ומוכרות לכל טכנאי. אחת התקלות המוכרות ביותר היא ניתוק או פגיעה פיזית בין מכל הדוד עצמו לקולט או בין המכל לצנרת המורכבת בו. במקרים כאלו תתחיל נזילה משמעותית של מים. תקלה זו יכולה להיפטר בקלות באמצעות הזמנת טכנאי דודי שמש.