רכישה והתקנה של דודי שמש באלעד – מגוון דודי שמש , במחיר זול – התקשר

איך מחליטים על קניית דוד שמש? אלעד
התייעצו עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום דודי שמש!

חשוב לדעת, שחימום אספקת המים לביתכם באמצעות ניצול אנרגיית השמש, אנרגיה סולארית יוכל לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בשנה. אמנם כולנו יודעים, כי קיימת גם אפשרויות המושתתות על חשמל וניצול משאביו, ואולם אם אתם מחפשים דרכים מיטביות לשמור על חסכונות בבנק ולנצל במקביל את הטבע לטובתכם- השקיעו באחת מצורות הטכנולוגיה הוותיקות והמועילות ביותר: התקינו בביתכם דוד שמש לצורך חימום המים.

עברו הרבה מים בנהר, מאז שקפמ רשמה פטנט בשנת 1891 על דוד השמש הראשון בעולם. כמובן, שחלף מאז זמן רב שהביא עמו מגוון רחב של שיפורים ושכלולים וחברות רבות שמתמקצעות בתחום הובילו לתכנון מיטבי הן בתחום התפעול והן בתחום המרכיבים הקשורים לדוד עצמו. ובכל מקרה, תמיד ההנחה הייתה אחידה- השימוש במכשיר זה, בדוד השמש הוא מועיל ומתבקש על מנת להביא לחיסכון בחשבונות החשמל החודשיים של כל משפחה. רבים אינם יודעים, כי דודי שמש מהווים בתקופת החורף שבה נדרש שימוש רב בהם עד כעשרים אחוז מהוצאות החשמל החודשיות! על מנת לחסוך הוצאה זו רצוי בכל יום שמשי להשתמש דווקא באנרגיה הסולארית החינמית כדי לחמם את העברת המים החמים הישר לצינורות הבית. באופן כזה ניתן להפחית משמעותית את כמות החשמל המשמשת לחימום המים.

על פי הערכות של בעלי מקצוע, בעלי בתים יכולים לחסוך כסף רב בשימוש בדוד השמש. אמנם רבים נרתעים מלהתקין אותו, מכיוון שעלות ההתקנה והפעלתו הראשונית אינה זולה. ואולם, על פי אותן הערכות, ניתן לראות החזר מלא של ההשקעה הכספית הראשונית תוך שלוש שנים בלבד. ולפיכך- ירוויח- רק זה שיראה את המולד. בבתים שבהם מותקנים גם מערכות לחימום מים באמצעות גז או חשמל וגם דודי שמש- ניתן לראות בבירור מעבר הדרגתי ונטייב ברורה לשימוש באנרגיה הסולארית הנצחית.

עם עליית מחירי החשמל בשנים האחרונות הוספת פתרון מיטבי של התקנת דוד שמש בידי בעלי מקצוע עתירי ניסיון ובדיקתו פעם בשנה על פי המקובל יביאו ללא ספק לחיסכון משמעותי לאורך הפעלת הדוד, כלומר: במשך שנים רבות.