ביובית בשפרעם

הביובית  הינה מכלית ענק המחוברת למשאית, הביובית יכולה בעזרת שאיבה אינטנסיבית לשאוב לכלוך עיקש ופסולת תקועה, הביובית מוציאה מתוך צינורות הביוב את מה שמתקיל אותם ומאפשרת למערכת להמשיך לפעול כפי הנדרש, לביובית יש יכולת שאין לאינסטלטור רגיל, הביובית הינה חשמלית ושואבת בעוצמה רבה שהלכלוך לא מליח לעמוד מנגד, בנוסף על כך יש לה אפשרות נוספת והיא השטיפה, אם מתגלה צורך לפנות שאריות עקשניות שעדיין נותרו בפנים בעזרת זרם מים אדיר היא מנקה כל פינה ונגמרת ההזנחה.

סובלים מסתימה נוקשית בביוב? סתימה חוזרת? טיפול בתקלות הביוב זה המומחיות שלנו, אז אל תמשיכו לסבול מסתימות קשות בביוב או כל בעיית ביוב! שימו סוף לבעיה עוד היום!

חברתנו זמינה ומוכנה לקבל את פניותיכם כל העת, נגיע עם הביובית אליכם במהירות הבזק לטיפול מהיר ויעיל בתקלה. הרי ידוע שסתימות בביוב הגורמות להצפת הביוב במרחב שמחוץ לאסלה גורמת לנו להרגשה לא נעימה, עקב השחתת וזיהום הציוד בחדר בריחות לא נעימים, השחתת רכוש, וחוויה כללית לא נעימה כלל ועיקר. ובין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת דפנות הצינור, ובין אם התקלה היא בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה. חברתנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב במהירות ובמקצועיות רבה.

מה גורם לסתימה במערכת הביוב?

ישנם מזהמים שונים במערכות הביוב שגורמות לביוב להיסתם. אנשים שזורקים למערכת הביוב חומרים כמו בדים, מגבונים, או עיתונים, יוצרים סתימה במערכת הביוב. גם שומנים יוצרים סתימות, בגלל הנטייה של השומן להתגבש בסביבת מים, וליצור מבנים שסותמים את הצנרת. בצנרת הביתית, יש צורך לבצע ניקוי של צנרת הכיור אחת לתקופה. אולם מסעדות, צריכות לשפוך את השומן אל בורות שומן על מנת למנוע מהשומן לזלוג למערכת הביוב. גם שורשי עצים שחודרים אל תוך מערכת הביוב הם גורם שיוצר סתימה במערכת הביוב, שבר בצינורות והצפות ביוב.

כל סתימה במערכת הביוב מצריכה קודם כל פתיחת הצנרת על ידי ביובית, שתפקידה לשאוב את הסתימה. לאחר שהביובית סיימה את תפקידה צריך לבחון ממה נגרמה הסתימה, ולפעול לתיקון הבעיה.