ביובית במגדל העמק

 

ביובית במגדל העמק

בעבר, לפני ההמצאה של שירותי הסניטציה העירוניים, לא הייתה צנרת ביתית או עירונית שניתן היה לנקז לתוכה פסולת. במקום זאת, הפסולת זרמה ברחובות, מה שהיווה איום תברואתי של ממש על התושבים, וכן גרם להפצה של מחלות רבות. למרבה השמחה, כיום זה כבר לא המצב, ויש לנו מערכת צינורות עירונית ששומרת על הפסולת עמוק באדמה והרחק מאיתנו.

אך מה קורה כשיש תקלה במערכת הזו, ומי ביוב עולים מעלה לרחוב, או שיש סתימה בצינורות? בניגוד לימים עברו, יש לבעיה הזו פתרון בדמות ביובית באזור מגוריכם, כמו ביובית במגדל העמק למשל, שתוכל לטפל בבעיות הללו בצורה מקצועית.

הסנקה ויניקה – שתי פעולות חשובות לניקיון העיר

ביובית במגדל העמק זו בעצם משאית בעלת תפקיד כפול של סניקה ויניקה שנועדו לשמור על ניקיון העיר. זה מתבצע הודות לשני צינורות מיוחדים המחוברים למשאית הביובית ומאפשרים לה לבצע את תפקידה בשמירה על ניקיון העיר. צינור ההסנקה של ביובית במגדל העמק או בערים אחרות גורם לפירוק מכני של סתימות בתוך צינורות עירוניים. הצינור הזה מזרים מים בלחץ גדול מאוד לתוך צינור שיש בו סתימה, וזה גורם לפירוק של הסתימה. לאחר מכן ניתן לפנות את הסתימה או פשוט להזרים אותה הלאה עם שאר הפסולת.

הצינור השני של ביובית אחראי ליניקה של נוזלים מתוך צינורות ביוב. זוהי שאיבת ביוב שאמורה להתבצע במועדים קבועים, או כשיש צורך לפנות כמויות פסולת גדולות מתוך הביוב. צינור היניקה יונק את מי הביוב, או סתימה שיש בצינור, ומעביר אותם לתוך מיכל כך שניתן יהיה להעביר אותם למקום המיועד לפינוי פסולת.  

ביובית במגדל העמק או בכל עיר אחרת היא בעלת תפקיד מכריע בשמירה כל ניקיון העיר ובריאות התושבים. באמצעות פעולות כמו שאיבת ביוב או פינוי סתימות, ביובית מונעת מחדירה של פסולת לסביבה העירונית, ובכך שומרת על סדר וניקיון ברחובות בהם צועדים התושבים.

אם גם אתם נתקלים בהצפות לא רצוניות מצינורות הביוב, אם גם אתם חשים בריח סירחון של עודפי שומן ופסולת מבור הביוב הסמוך לביתכם, אם גם אתם רוצים לפנות את הביוב של המבנה שבו אתם גרים, אם גם אתם רוצים למנוע סתימות כדי שלא יהיה לכם מענה קל ונוח יותר בעתיד, כדאי לכם פשוט להזמין שירותים של ביובית במגדל העמק.

אנשי הביובית בחברתנו יוכלו לתת מענה נכון ומדויק על מנת לאתר את התקלה, לאבחן במקור הבעיה, לתת שירות אמין ומקצועי ולפתור אתכם מבעיות בעתיד.