ביובית בטבריה

בעיות במערכות הביוב הן מסוגי הבעיות שאף אחד לא מזמין או מאחל לעצמו אך מה לעשות שהן צצות להן על פני השטח ללא כל התרעה מוקדמת ומאיימות על שלום הסביבה. כמובן שאין התרעה מפורשת אך מי שיש לו מודעות בעניין יודע שכל מערכת ביוב שלא תוחזקה ולא ניקו אותה בתקופה של השנה האחרונה היא מעין פצצה מתקתקת שיכולה להתפוצץ בכל יום. לכן חשוב מאוד לתחזק אותה ואם לא מתחזקים יש לצפות לבעיות שיצוצו עם הזמן.

ביובית הנקראת לעיתים גם ביובית שאיבה, היא למעשה משאית אינסטלציה גדולה מורכבת ומשוכללת במיוחד, שחברות מקצועיות מחזיקות בה לצרכי שאיבה של ביוב ופסולת ביוב מקרקעית האדמה. הביוביות השונות מצוידות כולן באמצעי שאיבה מתקדמים ועוצמתיים מאד, המסוגלים להרים בעזרת צינור ענק גם עצמים ענקיים שנחשבים למורכבים מאד לתפעול במסגרת ניסיונות אחרים לטפל בהם.

משאיות הביוביות הללו פזורות בכל רחבי הארץ, ולמעשה בכל עיר ניתן להזמין את שירותיה המקצועיים ביובית בתל אביב, בהרצליה, עפולה או בטבריה. תתפלאו לגלות כי בכל אחת מהערים הללו ניתן השירות הנ”ל, ולכן אם אתם גרים בטבריה למשל, מומלץ לחפש ביובית בטבריה דווקא כדי להבטיח את הגעתה המהירה למקום עד כמה שניתן. בין אם לשימושים מסחריים וציבוריים ובין אם לשימוש פרטי בשטח הבית, העסק או כל מבנה, הביובית זמינה ומיועדת לטפל בכל בעיה. עם זאת, כמובן שבמקרים בהם מדובר בנזק או במפגע תברואתי הנוגע בתשתיות הציבוריות של הרחוב או השכונה, הביובית תמומן על ידי הרשות המקומית, ולא על ידי התושבים עצמם.

מתי יש צורך בשירותי ביובית?

במקרים שבהם יש סתימה בצינור מרכזי בעיר, נוצר כתם שמן על הכביש או שמי הביוב מציפים את הרחובות, רק ביובית יכולה לפתור את הבעיה ויכולה לשאוב כמויות גדולות של נוזלים ממקומות שהם הצטברו בהם כדי למנוע הצפה. כך למשל, אם יש הצפה של מי ביוב, או שנוצר בור שמן במקום מרכזי, ביובית תוכל לשאוב את הנוזלים באמצעות צינור מיוחד.

השירותים שחברתנו מציעה כוללים שאיבת ביוב וטיפול בסתימות והצפות, שירותי שאיבות בורות ביוב, בורות ספיגה ועוד.

התקשרו! אנחנו זמינים 24/7 לאיתור בעיות ונזקים במערכת הניקוז והביוב.