ביובית בבית שאן

בדיוק כפי שאנו שומרים על הצנרת הביתית שלנו, כך יש צורך לשמור על זו העירונית. תארו לכם מצבים בהם יש סתימה באחד הצינורות בבית שלכם, וכיצד זה גורם לבעיות. ניתן להבין שבקנה מידה עירוני, סתימות והצפות הן חמורות פי כמה, ועלולות לגרום לבעיות בריאותיות של ממש. כשיש פיצוץ באחד הצינורות בעיר, או סתימה שמתרחשת בהם, חשוב לטפל בכך באופן מקצועי ובלי דיחויים. כפי שהזכרנו, בעיות ביוב הן בעיות מורכבות המושפעות ממגוון גורמים, על כן, דורשות ידע ומיומנות רבים המגיעים על ידי למידה וניסיון. זוהי הסיבה שחשוב מאוד לדעת לבחור בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר מבינים בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית. חשוב לציין שטיפול לא נכון בביוב באמצעות ביובית עלול לגרום לנזק שקשה מאוד לתקנו.

מהי בדיוק ביובית וכיצד היא פועלת?

הביובית הינה משאית שאליה מותקנת מכלית שבשאיבה חזקה היא מוציאה את כל שאריות הפסולת שידו של אינסטלטור אינה יכולה להגיע אליהם, הביובית מוודאת אחרי השאיבה שהצינורות אכן תקינים והמערכת פנויה ונקייה, ואם יש צורך ולא הכול נוסע יש לביובית אפשרות בעזרת זרם מים חזק, המצליח להרחיק את כל השאריות העקשניות, ממש כמו ניקיון של פוליש. והמערכת חוזרת לתפקד בשלמות, ויחד עם התקלות נעלמים גם הניחוחות והסבל הנוראי. בביובית יש שני צינורות שעושים את הפעולות הללו ובעזרתם ניתן לפנות פסולת כשהיא מצטברת, שאיבת הביוב מתבצעת על ידי צינור שאיבה שיכול לשאוב נוזלים או סתימות ולהעביר אותם לתוך המיכל. הצינור השני שבביובית משמש להזרמה של מים בלחץ גדול לתוך צינורות שיש בהם סתימה, מה שמשחרר אותה ומאפשר לשאוב את המקורות שלה. בשני המקרים הללו הביובית בבית שאן ובאזור מגורים אחר בו אתם נמצאים מאפשרת לשמור על ניקיון העיר ולמנוע התפשטות של גורמים מזיקים ברחביה.

חברתנו מציעה שירותי ביובית איכותיים ומקצועיים במיוחד הכוללים שאיבת ביוב וטיפול בסתימות והצפות, שירות שאיבת בורות ביוב, בורות ספיגה ועוד. שימו לבעיה סוף עוד היום! השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה.