ביובית במטולה

 

ביובית במטולה

אזור המרכז הוא אחד האזורים המאוכלסים ביותר בכל רחבי ישראל, וכמות התושבים הגדולה מצריכה טיפול קבוע בתשתיות העירוניות. אחת התשתיות החשובות שיש לדאוג להן באופן קבוע היא הצנרת שעוברת בבנייני מגורים, מוסדות עירוניים וכמובן גם ברחובות. כיום אנו נהנים מצנרת מוסדרת וסגורה בניגוד לעבר, אך אין זה אומר שלא צריך לדאוג לה ולשמור שהיא לא תגרום לבעיות עתידיות.

אם למשל מתרחש צינור בקו ביוב כלשהו, פסולת עלולה להציף את הרחובות ולגרום ללא מעט מטרדים. מלבד ריחות לא נעימים, זרימה של פסולת ביוב ברחובות מביאה ליציאה של מזיקים וחיידקים רבים שנמצאים במקורות הללו, מה שגורם לסכנה בריאותית של ממש לכל מי שנמצא בסביבה. במצבים כאלו ועוד רבים אחרים, יש להשתמש בשירותי ביובית על מנת למנוע את ההתדרדרות של המצב וכדי לשמור על פני עיר נקיים.

ביובית – משאית לכל מטרה

ביובית במרכז, כמו ביובית במטולה למשל, היא משאית יעילה במיוחד שיכולה לטפל במגוון של בעיות בצנרת בקנה מידה גדול. ביובית ברמת עושה בעצם שתי פעולות מרכזיות שגורמות לה להיות מעין משאית על לטיפול בבעיות צנרת, ומכאן החשיבות שלה בטיפול בתקלות. פעולה אחת היא הסנקה של מים ונוזלים בלחץ גלדול לתוך צינורות שיש בהם סתימה. כשמזרימים מים לתוך נרת סתומה, הם מפרקים את החומרים שחוסמים מעבר מים תקין ובעצם משיבים את המצב לקדמותו.

התפקיד השני הוא שאיבה של נוזלים במקומות שונים שעלולים לגרום לבעיות. אם למשל יש הצפה של ביוב, או שצינור מתמלא בפסולת, ביובית במטולה יכולה לשאוב אותה ולפנות אותה הישר לאתר מיוחד שמיועד לטפל בכך. ביובית במטולה שואבת לא רק ביוב, אלא גם בורות שמן ונוזלים אחרים שעלולים לגרום לסכנת החלקה או הצפה באזורים עירוניים.

ביובית במטולה היא בדיוק מה שצריך עבור שאיבת בור ביובית, או פתרון של בעיות אחרות בצנרת גדולה, ומכאן התועלת העצומה שלה ותרומתה לשמירה על ניקיון העיר.

אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית שלנו!

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי הביובית בחברתנו הם מהמתקדמים וכן שיקום קווי הביוב במטולה שאנו מציעים הם המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחום הביובית.

צוות המומחים בחברתנו נותן יחס אישי לכל לקוח הפונה לייעוץ או להזמנת ביובית.