ביובית בקריית שמונה

בעיות בביוב הן מסוגי הבעיות שאף אחד לא מזמין או מאחל לעצמו אך מה לעשות שהן צצות להן על פני השטח ללא כל התרעה מוקדמת ומאיימות על שלום הסביבה. כמובן שאין התרעה מפורשת אך מי שיש לו מודעות בעניין יודע שכל מערכת ביוב שלא תוחזקה ולא ניקו אותה בתקופה של השנה האחרונה היא מעין פצצה מתקתקת שיכולה להתפוצץ בכל יום. לכן חשוב מאוד לתחזק את הבור ואם לא מתחזקים יש לצפות לבעיות שיצוצו עם הזמן. אנחנו אף פעם לא ששים כאשר מתגלה בעיה כזו. אך חשוב לדעת כי כאשר זה קורה, יש למהר ולטפל בבעיה. משום מה קיימת נטייה לדחות את הטיפול. באמצעות ביובית לצורך שאיבות ביוב זה יעשה בקלות. אנשים רבים חושבים משום מה כי אם הם ימתינו התקלה תיעלם בדיוק כפי שהיא הופיעה, אך האמת היא שזה בדיוק הפוך. אם לא נמהר להזעיק את האינסטלטור או במקרים מורכבים יותר את שירותי הביובית לצורך שאיבות ביוב, הרי שמהר מאוד הבעיה תחריף עוד יותר. או אז אנחנו עלולים למצוא את עצמינו בבעיה רצינית הרבה יותר שכבר תדרוש טיפול יסודי של ביובית שתבצע שאיבות ביוב.

מהם הגורמים לסתימות עיקשות בביוב? ומתי יש צורך בביובית?

לעתים, באופן טבעי יש סתימה בבור הביוב כתוצאה מבלאי, משימוש ומחיי היומיום, לרוב כתוצאה ממגבונים לחים, שאריות אוכל ועוד שנכנסים שלא לצורך לבור זה. במקרה שכזה ברור שראוי ואף מומלץ ביותר עוד בטרם ההצפה, להזמין את שירותי הביובית לשאוב את מי  הביוב, בכדי לשחרר את הסתימה שנוצרה כתוצאה מהצטברות מגבונים ופסולת בביוב. לכן, רצוי כמובן לבחון את בור הביוב באופן שוטף כל שנה, על ידי חברה מקצועית ומיומנת, בעלת ניסיון, על מנת לבדוק את מצבו של הבור וסביבותיו ובכדי להחליט האם הגיע הזמן להזמין את איש השירות בתחום שאיבת בורות הביוב או את שירותי הביובית.

אז אם יש לכם סתימה בביוב ואין לכם מושג איך לפתור את הבעיה? חברנו מציעה לכם, שירותי ביובית בקריית שמונה עם אנשי שירות מקצועיים, מנוסים, אדיבים ואחראיים 24 שעות ביממה.