ביובית בעפולה

מערכת הביוב והניקוז היא מערכת מורכבת ומסועפת מאוד. מערכת זו היא האחראית לכך שכל מי הביוב היוצאים ממבנים כגון בית מגורים, משרד, מוסדות ועוד, ינוקזו לתוך בור ביוב. כידוע, לעתים עלולות לקרות בעיות גם במערכת זו. בדרך כלל מדובר בהצפת מי הביוב כתוצאה מסתימה. יש לזכור שמי הביוב הם מי שופכין מסוכנים, מכיוון שהם מכילים חיידקים וגורמים שליליים ועולים להפיץ מחלות.

מתי נזדקק לביובית גדולה ומתי לביובית קטנה?

ישנה משאית ביובית ומסיבית במיוחד, עובדה זו מקשה רבות על עבודתה באזורים בהם דרכי הגישה מעט בעייתיות. במידה ונתקלים בבעיות אינסטלציה קשות ומקיפות במיוחד באזורים בהם ידוע כי דרכי הגישה קשות במיוחד, כדאי לדעת כי ישנה אפשרות אחרת וטובה הרבה יותר, ביובית קטנה. הביובית הקטנה יוצרה על מנת להצליח להתמודד נכון עם המקומות הבעייתיים לגישה, והיא מסוגלת לבצע בדיוק את אותן הפעולות שהביובית הגדולה מסוגלת לבצע. השוני היחיד בין ביובית גדולה לקטנה הוא בגודל המיכל אשר מונח על גבה של המשאית האינסטלציה. חשוב לומר כי הביובית הרגילה שהרי היא גדולת ממדים, במיוחד ועל כן סביר להניח כי היא תתקשה להגיע לאזורים רבים בהן אין דרכי גישה נוחות הן מבחינת הדרך והן מבחינת הגובה.

 לכל הביוביות יש שתי שימושים עיקריים. השימוש הראשון הוא לשאיבת מי ביוב, והשימוש השני, הוא לשטיפה יסודית של קו הביוב. במצב שטיפה, ממלאים את המיכל במים, והצינור מתיז את המים בעוצמה רבה לתוך קו הביוב. כאשר יש הצטברות לכלוכים בצינור, זרם המים החזק, גורם לכלוך הדבוק בדפנות הביוב, להיפרד מדפנות הצינור, ולזרום בצורה חלקה בתוך צינור הביוב.

 הביובית בחברתנו

כפי שהזכרנו, שירותי הביובית הם שירותי תיקון וטיפול שנזקקים להם מעת לעת במערכות הביוב הפרטיות והעירוניות. שירותי שיפוץ ותחזוקה הכוללים שירותי פתיחת צנרת ושירותי תחזוקה שוטפת למערכות הביוב.

בחברתנו אבחון התקלות נעשה בידי איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה. בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.

צריכים שירותי ביובית עם מענה מקצועי לכל בעיה במערכת הביוב? השאירו פרטים באתר ונשמח לענות על כל שאלה.