איטום וקירות גבס בטייבה – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

מה הרעיון של איטום הגג? טייבה

למה חשוב לבדוק היטב את איטום של הבית לפני כל חורף?

חומרי איטום לגג מתווספים לגג על מנת להאריך את תוחלת החיים שלו. ברוב המקרים אנו מדברים על איטום ובידוד של הגג באמצעות אספקת שכבה נוספת של ציפוי מגן שנמרחת על הגג הנתון כדי להאריך את תוחלת החיים של הגג ולשפר באופן ניכר את איכותו. איטום הגג למעשה מתבצע רק על ידי צוות אנשי מקצוע מומחים כדי לסייע למבנה לשמור על טיבו ואיכותו מול פגעי מזג האוויר ובמיוחד מפני ימים סוערים וקיצוניים ביותר. רק אנשי מקצוע עתירי ניסיון יוכלו להחליט על השיטה המתאימה ביותר לצורך איטום עבור כל גג נתון. מובן, שייתכן מצב שחומרים ושיטות מסוימות יוכלו לפעול על מגוון רחב של פגיעות איטום. מה שחשוב במיוחד הוא שביצוע האיטום יוכל להחזיק למשך זמן ארוך ככל האפשר. חומרי האיטום אמורים להיות מספיק איכותיים והולמים לא רק כדי לעמוד מול נזקי גשם וברד, שמש וחום. אלא במקרים רבים הם הופכים את המבנה לעמיד יותר גם מפני צמיחת עובד ואצות באזורים מסוימים.

האומדן של מחיר איטום כל גג נקבע רק לאחר עיון ובדיקה של כל הפרמטרים הקשורים בו. למעשה הקביעה על מחיר האיטום תלויה לחלוטין הן בגודל הגג הקיים והן בסוג האיטום הנדרש. רק לאחר פגישת ייעוץ ראשונית עם צוות המומחים מטעם חברת האיטום ניתן יהיה לקבוע סופית את המחיר. לעולם לא כדאי להתפתות לאנשי מקצוע שמוכנים להבטיח מחירים נמוכים במיוחד דרך הטלפון, כל מחיר שנראה חשוב במיוחד עלול להוביל לאי הבנות, לתקלות ולסיבוכים מול בעל המקצוע.

על אף הבקשה של מומחים רבים מהלקוחות להקפיד על בדיקה שוטפת של תחזוקת האיטום ועל החלטה לשמר את מצבו באופן שבשגרה, עדיין רבים מתעצלים להזמין בעל מקצוע, לא חושבים על הנזילות החמורות שעלולות להתרחש בתקופת החורף. לצערנו, מצב של נזילות גשם במיוחד בגגות שטוחים הפכו למסורת מקובלת. רק בדיקה שגרתית על ידי אנשי מקצוע תוכל למנוע את הנזילות!