איטום וקירות גבס באור יהודה – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

ייעוץ מקצועי מטעם חברת איטום לפני החורף כחלק מנוהג שגרתי- אור יהודה

בכל עונת חורף אנו מתכוננים נפשית ופיזית לתחילת הקור והגשמים הצפויים. כולנו רצים לחנות הבגדים על מנת להצטייד בכובעים מחממים, במעילי גשם ובמטריות לצורך כיסוי הגוף מפני הגשם. כך גם מעבר הבגדים בארונות הבית – מבגדי קיץ קצרים וחשופים, דרך מהפך בארון הבגדים על מנת להגיע למצב של ארון מלא בגדים חמים, שתואמים לטמפרטורת הגוף ככל הניתן. ומה עם הכנת הבית לקראת העונה הגשומה? האם גם המבנה דורש תשומת לב מיוחדת? אז התשובה היא בוודאי שכן.

אחד הנזקים המהותיים שמוכרים לנו בתקופת החורף ועלול להוות מטרד של ממש הן מבחינת פגיעה משמעותית באיכות החיים : טפטופים, לחות, עובש, ופגיעה אנושה ברכוש. והן בכלל הוצאה כספית שעשויה להגיע לסכום לא קטן בכלל – היא רטיבות.

הגשם מגיע בכמויות ויחד איתו מים בזרימה לא רגילה. בית רגיל שלא נאטם כראוי לא יוכל לעמוד בגשמים אלו. סדקי הבית, הגג שלו וכמובן נקודות תורפה המצויות ביסודותיו או בפתחים ש… בו בעת הבנייה חלונות, דלתות יהוו בסיס לתקלה שעלולה להתבטא בטפטוף ממשי לתוך בית ואפילו ליצירת נזילה וליצירת רטיבות קשה ובלתי הפיכה על קירותיו. אז מה עושים? הדרך היעילה ביותר למניעת בעיות איטום היא להתחיל ולמנוע אותן בטרם עת. כלומר, עוד לפני תקופת החורף – דווקא כשהשמיים חולים והטמפרטורה גבוהה, דווקא שאין כלל רטיבות בחוץ ויכולת הייבוש גבוה- כדאי להזמין שירותי ייעוץ מקצועיים מטעם חברת איטום יעילה, מיומנת ועתירת ניסיון. חברה זו תגיע לפגישת היכרות והבנת הבעיות ותמליץ שטת איטום רצויה ויעילה – השיטה המוכרת והנפוצה ביותר, שהייתה למעשה היחידה עד לפני כמה עשרות שנים בודדות, הזפת והסיד – ניקוי של משטח הגג, שלב של סיכת הזפת על כך בגג ובפרט על מקומות שעלולים להפוך לבעייתיים יותר על מנת לבחון את האיטום – הצפה במים למשך 24 שעות. טקטיקה חדשה יותר שנחשבת היום המקובלת במיוחד היא יריעות ביוטומיות. יריעות אלו נפרסות ונמתחות על פני משטח הגג – כדי להגיע למצב של חיזוק המבנה מנוזלים ומניעתם בו-  כל פתרון יכול להיות אפקטיבי ויעיל בהתאם למבנה ולצרכיו. לעולם אין לדלג על שלב הייעוץ המקצועי.