איטום וקירות גבס במטולה – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

כשלים במערכת האיטום עלולים להביא לבעיות הצפה ואף להתפוררות וקריסה של קירות ותקרות בתקופת החורף. אז מה עושים? פונים לחברת איטום מקצועית בכדי למנוע את הבעיה! - מטולה

החורף הגיע והגג שוב מטפטף? המים מחלחלים בכל חורף? כנראה שיש לכם בעיות באיטום. אחת התקלות המוכרות ביותר בכל חורף ישראלי היא שמירת המבנה יבש לחלוטין מפני נזילות שגורמות לעובש, לסדקים ולכתמי רטיבות אומנם כל בית שנבנה עובר תהליך של איטום מקצועי, אבל הרוב של גשמים עזים בימות החורף או/ו בעקבות שמש קופחת שמכלה את חומרי האיטום – עלול להיגרם נזק משמעותי למערך האיטום. מה עושים? לפני שפונים לחברת איטום חשוב לבדוק את שנות הוותק שלה. אין ספק שככל שצוות העובדים של החברה הוא בעל ניסיון רב יותר, כך הוא יצליח לתפקד במצבים של בעיות איטום חמורות ובפרט בצורך לטפל בנזילה גורמות לנזקים במבנה. בנוסף, כל פנייה לחברה מקצועית מחייבת קבלת דעת ממקורבים או/ומבני משפחה. רק כאשר אנו שומעים מלקוחות לשעבר שאכן רצוי לפעול עם החברה באופן מקצועי – אנו יכולים לסמוך עליה. לפני כל קשר עם חברת איטום חשוב במיוחד לשמוע המלצות מלקוחות שקיבלו שירות לפני יותר משנה. הסיבה היא שלרוב בעיות איטום במבנים ניכרות בתקופת החורף והרטיבות. כך לאחר מעבר ימים של חורף ניתן יהיה לבחון האם אכן המבנה המעטפת החיצונית שלו עברו פעולת איטום אפקטיבית. לצערנו הרב, לעיתים קרובות בעלי בית מקבלים שירות מקצועיים חברות איטום שגובות מהם כסף רב עבור העבודה אלה שבימים הראשונים של הגשם – הגג נפתח, הבטון נסדק והבית מתחיל להירטב בעקבות נזילות ובעיות איטום עיקריות. בעקבות כך חשוב לזכור שיש עוד כלל חשוב בהזמנת חברת איטום הוא לקבל אחריות בכתב על כל העבודה. לעולם לא לאפשר לצוות עובדים של חברת איטום לעזוב את הבית מבלי לקבל מהם כתב התחייבות – צריך לזכור, שבניגוד לבעלי מקצוע אחרים איטום עשוי להתגלות כלקוי רק לאחר חודשים. כדי לוודא שהחברה אכן לוקחת אחריות מלאה על כל פעולותיה ומאמינה בשיטה שהיא בחרה ליישם יש צורך לוודא שהיא מעניקה טווח זמן שקט באחריותה.

זקוקים לחברת איטום מקצועית ומוסמכת על מנת לאטום היטב ולאורך זמן את הגג והמבנה שלכם? התקשרו! ואנו נשלח אליכם את צוות המומחים שלנו שיספק לכם פתרון לוגיסטי לבעיית האיטום לפי הנחיות התקן של מכון התקנים.