איטום וקירות גבס בכפר יונה – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

אז האם הגג של הבית שלכם אטום לגמרי לפני תקופת החורף? כפר יונה

ולמה רק חברת איטום מקצועית תוכל למנוע מכם עוגמת נפש?

ברגע שהחורף מגיע ואתו הגשמים וטיפות המים שעלולות לחדור לבית הפרטי, כולם נזכרים לפתע בחובת האיטום המקצועי של בתי המגורים. מובן, שמי שלא מעוניין לחוות נזילות, רטיבות, עובש בקירות הבית או בתקרה – עדיף שייזכר בתקופת הקיץ דווקא. כאשר הגשם כבר נוזל והבית כבר סופג את נזקי הרטיבות, יש בעיה לתקן אותם במהירות, שכן על מנת לבצע איטום מקצועי יש להמתין עד לייבוש מלא של התקרה כדי להתחיל בתיקון הפגמים.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לבעיית רטיבות היא חסימה של מערכת הניקוז הביתי. למעשה, כולנו מכירים את מערכת הצנרת הביתית הכוללת את המרזבים– אלו אמורים להוציא את כל המים שמצטברים בתקופת החורף הגשומה על גג הבניין דרך צינורות שמחוברים אליו כלפי הארץ. ואולם לעיתים מספר חודשים גורמים לחוסר תפקוד של מרכזים אל, המרזבים מתמלאים עלים או סוג אשפה אחרת. כתוצאה מכך המים אינם יכולים לחלחל כצפוי מהם, והם עולים על גדותיהם- כך מתחילות להיווצר רבות מבעיות האיטום והרטיבות, לכן הפעולה המתבקשת והצפויה ביותר – ניקוי מרזבים וצינורות גישה לפני עונת החורף והגשמים עשוי לחסוך גם נזק, גם עוגמת נפש ובוודאי הוצאות כספיות מיותרות.

סיבה נוספת מוכרת לבעיית הרטיבות היא חוסר תחזוקה יעילה ושוטפת לאורך שנים בגוף המבנה ובפרט ביכולת האיטום שלו. הכוונה היא בדרך כלל בבתים משותפים בעלי תקרה משותפת וישנה במיוחד. תקרות אלו נאטמו כרגיל במשך עשרות שנים על ידי מריחה של שכבת זפת. אלא שמריחה זו חייבת להיעשות פעם בשנה באמצעות צוות עובדים מומחים ועתירי ניסיון של חברת איטום מקצועית. אמנם ישנם ועדי בית שמקפידים על מריחת זפת בתקופת הקיץ ולא מבינים מדוע הוא לא מספיק יעיל ואפקטיבי למניעת רטיבות בעונות הגשם. התשובה לכך קשורה לתכונתו של הזפת שעלול להיפגם בטמפרטורות גבוהות ולפיכך נוצרים סדקים שעלולים להוביל לחדירת נוזלים למבנה עצמו.