איטום וקירות גבס בגבעתיים – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

שלב האיטום של מבנה כמהלך חשוב ללא פשרות רק על ידי חברת איטום- גבעתיים

על מנת לבצע איטום גג באופן מקצועי ואיכותי יש לפנות לחברת איטום בעלת ניסיון שפועלת מספר שנים בענף שקשור לחדירות מים למבנה ולעמידות בפני תהליך קבוע של ספיגת נוזלים בגג המבנה או בשאר המעטפת החיצונית שלו. מערך איטום הביתי רצוי שיתבצע אך ורק על ידי חברת איטום יעילה ועתירת ניסיון. לרוב נזקי הרטיבות מתגלים בעונת החורף הרטובה, אלא שאת האיטום ובמיוחד את תיקון הנזק שנגרם לו- חובה לבצע בחודשים יבשים. כלומר כדי לעבור את חודשי החורף בשלום ובאופן יבש וראוי, חובה לבחון את הבית ובמיוחד את מערכת האיטום שלו, חדרים רטובים, קירות, גג, מרזבים ואפילו יסודות עוד לפני העונה הקרה והסוערת. כך אם הבית נאטם באופן מספיק אפקטיבי ויעיל ניתן יהיה לעבור את החורף בשלום – לכן, רצוי לקרוא לחברת איטום מקצועית כדי לבדוק את הסוג ההולם של האיטום בבית. חשוב לבחון היטב, האם מערך האיטום על פי הסוג הנבחר – אכן בוצע ביעילות ובמקצועיות.

יש לזכור מראש, כי קיימות מספר שיטות מגוונות היעילות לאיטום בתים וגגות. כל אחת מהשיטות עשויה להתאים לפי סוג הגג, לפי גודל המבנה ובמיוחד על בסיס האיטום הקודם – יריעות ביטומניות, מריחת זפת +סיד ו\או שימוש בחומרי איטום מתקדמים.

ובכל מקרה כך אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו לבחור את השיטה היעילה והמתאימה ביותר ולבצע את העבודה באופן המיטבי. הכתובת לאנשי מקצוע בתחום זה- חברת איטום מקצועי.

אסור להתפשר בתחום שעלול לגרום לנזק כלכלי אדיר לפגיעה ממשית באיכות החיים. כדאי לזכור, כי לכל בית יש סכנה ממשית לרטיבות- כל בית שבנוי חשוף, כידוע, לפגעי הטבע ולטמפרטורה משתנה. שינויים אלו במזג האוויר מסוכנים במיוחד עבור חומרי בנייה שתכליתם לשמור על בידוד הבית ועל איטומו. לא רבים יודעים, כי הבעיות שעלולות להיגרם למבנה הן לא רק מסתכמות בבעיות של רטיבות, עובש ונזילת מים לתוך המבנה. אלא הן עלולות להוביל לתקלה הרבה יותר גדולה וממש עד התפורות ממשית של קירות ורהיטים ולתכולת הבית.