איטום וקירות גבס בצומת בילו – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

חברות איטום לטיפול בבעיות הצפה ודליפות...

איך אפשר לצמצם את הבעיה? צומת בילו

נזקים של דליפות מים מגג המבנה ושל נזילות דווקא בתקופת החורף נחשבים נפוצים במיוחד בבתים פרטיים וקומות גג. דווקא באותה מבנים שחשופים יותר מכל לפגעי מזג האוויר ובמיוחד לממטרים כבדים יש לשים לב לבידוד המבנה ולאיטומו על מנת למנוע נזקים קשים לרכוש. לא תמיד ניתן לדעת על חלחול המים לתוך המבנה, שכן לעיתים מדובר בתהליך ארוך ימים.

אלא שכאשר הנזק כבר נראה לעין, הוא רציני וחמור במיוחד. נזק שנגרם כתוצאה מחלחול מי גשמים עלול לגרום לכאב לב עצום, לעוגמת נפש אבל הרבה יותר מכך – להפסיד כבד ברכוש ולנזק כלכלי לא פשוט.

 הרטיבות באה לידי ביטוי כתמי הרטיבות באה לידי ביטוי כתמי עובש על הקירות – שעלולים להיות גם מסוכנים לבריאות בני הבית והמשפחה, בנזקים של הצפת מים וכמובן בהריסת תשתיות חשמל שמצויות בתוך הקירות.

 הדליפה אל תוך חדרי הבית דורשת פתרון מידי ומהיר במיוחד כדי למנוע נזק בלתי הפיך למבנה עצמו. חברת איטום מקצועית שתגיע למקום תבחן את היסודות שמצויים על הגג ובהתאם לכך תבצע החלטה מושכלת לגבי סוג האיטום וסגנונו שאותו צריך לבצע. בענף האיטום קיימות כיום מספר שיטות רשמיות ומקובלות..

  ישנן שיטות ותיקות המקובלות כבר עשרות רבות של שנים בהן – החלקת הגג בעזרתה זפת חמה ולאחר מכן ציוד בצבע לבן כדי למנוע התחממות מרבית של המבנה על ידי הזפת השחורה והחמה. ישנן שיטות מחודשות ויעילות יותר שפותחו רק בעשורים האחרונים. אחת הפופולריות ביותר ששיטת היריות הביטחוניות. יריעות אלו גם הן למעשה מבוססות על חומרי איטום. במיוחד חשוב לוודא שאיש איטום מספיק מנוסה על מנת לבחור בשיטה המתאימה ורק אז הוא יוכל להעניק אחריות כבדה וארוכת טווח בסוף עבודתו.

 מובן, שרצוי לקבל המלצות וחוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים ומהימנים. רק לקוחות אלו שעברו מספר חורפים עם איטום,  רק לקוחות אלו שעברו מספר חורפים מאז האיטום יוכלו לספר על רמה גבוהה של האיטום. תפסיק זה על שירות מקצועי שמשאיר בתים יבשים בעת הגשמים ובמיוחד על עמידה מקסימאלית בלוחות זמנים. אז כשאתם זקוקים למתן פתרונות איטום מרכזיים – פנו לחברת איטום מקצועית לשם קבלת עזרה.