איטום וקירות גבס בבית טפר – איטום וקירות גבס בכל נכס , במחיר זול – התקשר

מי מפחד מאיטום? פנו לחברת איטום עוד היום! תל כביר בית טפר

רכישת בית חדש היא סיפור רציני, חודשים אחר חודשים של חיסכון, משכנתא משמעותית, ולעיתים אף צמצומים בחיי היומיום על מנת להגיע למטרה הנכספת, בית. ומאחר שהבית מהווה הוצאה כלכלית כל כך משמעותית ורצינית, זוגות רבים מחפשים איפה אפשר לחסוך עוד קצת, ואחד הקורבנות הגדולים של מהלך כזה, הוא תחום האיטום, האם הנטייה לחסוך על האיטום מוצדקת?

על פניו נראה שכן, גגות שטוחים (תכל'ס, רוב הגגות היום הם כאלו, מתי ראיתם גג משופע?)  הם חזקים, עמידים ויציבים. לא אמורות להיות יותר מדי בעיות..

או שלא. קרני השמש האולטרה- סגולות, הגשמים המרובים, מזג האוויר הסוער ובעיקר הזמן עושים את שלהם, הדליפה הקטנה ביותר יכולה להכניס מים לתקרת הפנים ומשם לאוורור ולתאורה, וזוכרים את עבודת הצבע המושקעת באזור התקרה, תתחילו לשכוח ממנה. מה גם שדליפה עשויה לפגוע בשלמות המבנה, מה שיכול לגרום לתאונות, הורדת ערך וסיכון לשריפות (או, האירוניה) וזה עוד לפני העובש והטחב, עסק שדי מאתגר להיפטר ממנו גם לקבלנים טובים (כן, אפילו קבלנים טובים). בנוסף לנזק הכלכלי הלא פשוט (בלשון המעטה), נוכחותם של עובש ותחב עלולה לגרום אף לנזק בריאותי: דלקות, גודש באף ואסטמה.

בקיצור, לא נעים, אז מה עושים?

אז ככה, כדאי שתכירו כמה חומרי איטום אלסטומריים (כלומר גומי), גומי סיליקון, זפת חמה ויריעות ביטחוניות בהם כדאי שתקרו את הגג שלכם כדי למנוע דליפה ועל הדרך תרוויחו כמה יתרונות נוספים כמו הגנה מוגברת מקרינת UV, לעיתים אף משריפות. אגב, במידה ויש לכם כבר דליפה תוכלו להשתמש באיטום עופרת  (וגם מברג, מתקן איטום, מהדקי הברקה ומברשת אבק) כדי לאטום את הסתימה בצורה יעילה.

אבל, לא כולנו מביאים באיטום ויכול להיות שלא נאטום כשורה את הגג שלנו ולמעשה לא פתרנו דבר.. לכן, שכרו חברת איטום מקצועית, מיומנת, עתירת ניסיון וביקורות חיוביות כדי שתסגור לכם את הפינה הכה חשובה הזו. כן, זו הוצאה, אבל אסור לכם להתפשר בעניין הזה, אם תתפשרו, ההוצאה יכולה להיות גבוהה בהרבה. ואתם הרי רוצים לחסוך כסף, לא ככה?