שיפוצים ברחובות

התחלתם לשפץ? רוצים לחדש את הבית? חדר האמבטיה שלכם מעופש ומלא עובש? רחובות מה כדאי לקחת בחשבון לפני שנכנסים בסערה לתקופה מורכבת וסוערת של מערך שיפוצים ביתי?

על מי שלבו חפץ בשיפוץ מקיף של בית המגורים- חל איסור מוחלט להתחיל את המסע לפני תכנון מאוד מדויק ומקצועי. רק תכנון כזה יוכל להעניק את התמונה המלאה, לא רק של המראה ההרמוני והמושלם של הבית לאחר השיפוץ, אלא של מסע של עליות ומורדות, מסע של בעלי מקצוע, חומרי גלם ולוחות זמנים צפופים במשך שבועות אם לא חודשים. חידוש הבית או שיפוצו הם תהליך מורכב שמלווה בהרבה מאוד חוויות נלוות והתרגשויות, אבל עלול להיגמר חלילה גם בעוגמת נפש ובאכזבות קשות, אם לא יתחיל על הצד הטוב ביותר.

אז כמובן, החלק החשוב ביותר לפני כל תהליך של תחילת שיפוץ הוא בדיקה מדויקת של יכולת תשלום, תקציב השיפוץ והמצב הכלכלי הנתון. לא די שיש לערוך רשימה מסודרת ומוגדרת מראש של כל המלאכות שייכללו בתוך השיפוץ ושל כל בעלי המקצוע המתוכננים, אלא במיוחד חשוב להביא בחשבון גם דברים בלתי צפויים ולהשאיר גם עבורם סכום כסף שמהווה חלק מהתקציב המשוער. לא פעם, כאשר מחליפים כיור בבית ישן, מגלים לפתע שכל מערכת הצנרת אכולה ומיושנת ושיש צורך בהחלפתה המוחלטת. החלטה כזאת היא הרת גורל במיוחד, שכן במקום סכום של מאוד עד אלפי שקלים בודדים- קופץ מחיר השיפוץ לכדי עשרות אלפים של חומרי גלם, עבודות חפירה, אינסטלציה ועוד. דוגמה דומה יכולה להוות הצורך לבצע איטום מורכב ומוקפד על מבנה ישן שהיה תכנון רק לצבוע אותו מלכתחילה. כלומר: סעיף התקציב ותכנון כל הוצאה צפויה או בלתי צפויה הוא המרכזי ביותר.

שנית, לפני כל שיפוץ יש להחליט על גודלו בהתאם לנוחיות המשפחה ולצרכים הפונקציונליים שלה. חשוב לזכור, שבכל מקרה ישנם חלקים בבית שמתבלים כתוצאה משימוש יתר: חדרי אמבטיה ובכלל חדרים רטובים עלולים לספוג עובש עם השנים, ארונות מטבח עלולים להתיישן, דלתות לחרוק ועוד. אם מדובר בשיפוץ פונקציונלי בלבד- חשוב למרכז את עיקרו לחידוש של מה שחייבים ולא להתפזר עם רעיונות עיצוביים.

מחפשים קבלן שיפוצים ברחובות בכדי לחדש את הבית? התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ או הצעה בחינם! בחברתנו צוות קבלני שיפוצים המומחים בתחום ומיומנים במגוון עבודות השיפוץ והבנייה. צוות אנשי מקצוע מוסמכים, מנוסים ובעלי ידע נרחב בכל תחומי השיפוץ.