שיפוצים בפתח תקווה

 

מתכננים לשפץ את חדר האמבטיה? איך תוכלו לעשות זאת באופן המוצלח, הזול והאיכותי ביותר? קבלן שיפוצים בפתח תקווה

החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה? תתחדשו! כידוע, הרבה מאוד רכיבים נקשרים בשיפוץ חדר האמבטיה דווקא כתוצאה מהעובדה שהוא מורכב מאוד פונקציונלית. לכן, לפני תחילת עבודת השיפוץ רצוי לבחון מה כדאי באמת להחליף ואת מה ניתן למנוע כדי לחסוך בעלויות. למשל, אחת הדרכים המוכרות לחסוך כסף רב בהריסת חדר אמבטיה ובבנייתו מחדש היא לשמור, ככל האפשר, על גופי האינסטלציה הקיימת ליד זו החדשה. שכן ככל שיהיה לשיפוצניק צורך בשבירת רצפות, העברת כבלים או צינורות מים וביוב רק בגלל שינוי מיקום גופים פונקציונליים אלו: כיור, שירותים ועוד, הרי שעלות השיפוץ תעלה באופן דרמטי. מובן, שאם איש המקצוע יגלה שחיווט מערכת החשמל או צינורות האינסטלציה מיושנים, חלודים, אינם שמישים עוד. הרי שלא תהיה בררה אלא בהחלפתם. במקרה כזה יהיה קל יותר לבצע שינוי נוסף הקשור למיקום האלמנטים. אך אם אין צורך לגעת במהלך השיפוץ במערכות הנסתרות רצוי להשאיר את מיקום האלמנטים קרוב ככל האפשר לאלו הקיימים. חשוב לדעת כי לעתים, ולא פעם אנו שומעים בתקשורת על משפחות שחרב עליהן עולמן, כאשר שיפוצניק לקח את כספן ונעלם או כאשר נוצר מצב בלתי צפוי במהלך השיפוץ שלא תוכנן ודרש הוספת כסף רב וגרם לעצור את השיפוץ בגלל חוסר יכולת לשלם.

אז איך נייעל את השיפוץ? כמובן שלפני תחילת כל הזמנה של בעל מקצוע הוא תכנון מיטבי ומוקפד של כל חלק בבית שנדרש לשפץ, כל החלטה כזאת תכלול את סוג השיפוץ, גודלו וכמובן מה יעד השיפוץ ומה נצפה לראות בסיומו. רק לאחר תכנית מיטבית של מראה הבית לאחר השיפוץ- ניתן להתחיל לבחון בעלי מקצוע מתחום השיפוצים. אמנם ניתן להוזיל מעט את מחיר השיפוץ, אם נזמין את כל בעלי המקצוע הרלוונטיים באופן עצמאי לאחר משא ומתן על שכרם, אלא שלרוב כדאי להזמין קבלן שיפוצים שידרוש מחיר מעט יקר יותר, אך יעשה לנו את עבודה בטוחה  והרבה יותר נעימה.

באמצעות עבודת שיפוץ רחבה, מקיפה ומקצועית – כל בית יכול להפוך לארמון –  בתנאי שלפני תחילת העבודה נקפיד לסכם עם השיפוצניק כל פרט מתוכנית השיפוץ ונדע בדיוק לאן אנחנו הולכים.