שיפוצים באור יהודה

מה הכי חשוב לבדוק לפני שמתחילים עבודת שיפוץ בבית? שיפוצניק מאור יהודה

תחילתו של כל שיפוץ מוצלח מתבסס על תכנון נכון ומדויק, בחינה של תקציב ובדיקת יכולת כלכלית וכמובן הרבה מאוד סבלנות. שיפוץ בניגוד לבנייה מהיסוד הוא תהליך של שיפור ושדרוג המבנה לאחר שהשתמשו בו מספר שנים. לא תמיד יש צורך לשפץ את כל המבנה, אלא חלקים ממנו. לפעמים בתאוריה וברצון השיפוץ צריך להיות כולל ומשמעותי, אך בגלל מגבלות תקציביות, כלומר: חוסר נזילות כספית או בגלל מגבלות מבניות שקשורות לתכנון המבנה, לגודלו ולסוגו- המציאות קצת רחוקה מהחזון. לפיכך, כאשר מתחילים לתכנן בכלל מערך שלם של שיפוץ יש להחליט, האם מדובר בעבודות של צבע וטיח, ריצוף וחיפו או אולי עבודות מעמיקות יותר שכוללות חדירה לקירות ושבירתם כמו אינסטלציה או/ חשמל. בכל מקרה שבו מתחילים לתכנן עבודת שיפוץ, יש לבדוק שקבלן השיפוצים בקי בכל תחומי השיפוץ או שהוא עובד עם קבלני משנה מטעמו. חשוב להבין, שלעתים חייב להיות סדר בין אנשי המקצוע ולוח הזמנים ביניהם חייב להיות מסונכרן באופן מדויק ביותר. לשם כך, חובה לפרוס לוח זמנים מדויק ותכנון מיטבי של כל בעלי המקצוע שאמורים להיכנס לשיפוץ ולבחון את סדר הגעתם באופן מדוקדק.

עוד עניין משמעותי שקשור דווקא במלאכת השיפוץ נשען על העובדה שברוב המקרים בני הבית נשארים לגור בתוכו בזמן השיפוץ עצמו. זאת תקופה של לכלוך, בלבול, אי סדר משמעותי. אבל היא חולפת. ככל שתכנון השיפוץ יהיה מדויק יותר, כך הטרדה ועוגמת הנפש במהלכו יהיו סבירים. לפני תחילת השיפוץ חשוב לעדכן את הקבלן באורח חייכם כדי שהוא יוכל להחליט כיצד לבודד את האזור המשופץ מבלי לפגוע בשאר אורחות החיים. כמו כן, כאשר מדובר בבית עם ילדים קטנים, הרי שברור שאי הסדר עלול להבהיל אותם ולגרום להם לפגיעה בביטחון של היציבות בעולמם. לכן, במעוד מועד יש להסביר להם על פי גילם את העומד להתרחש בבית, לחזק אותם בכל שאלה או חשש ולהעניק להם תחושה שמדובר בסך הכול בתקופה זמנית.

מחפשים קבלן שיפוצים באור יהודה שישפץ את הבית ויהפוך אותו לממלכה הכי יפה שלכם? חברתנו מזמינה אתכם להתקשר אלינו ואנחנו נשלח אליכם קבלן שיפוצים מקצועי ומוסמך עם המון חוות דעת והמלצות מלקוחות מרוצים על מנת שתדעו שבחרתם נכון.

אז מה הכי חשוב לבדוק לפני שמתחילים עבודת שיפוץ בבית? תכנון, לוח זמנים, בדיקת תקציב מדויקת.