שיפוצים בנתיבות

איך בוחרים קבלן שיפוצים? ולמה חשוב לבדוק אותו היטב לפני תחילת התהליך? שיפוצניק בנתיבות

לפני שמתחילים כל עבודת בנייה או שיפוץ, חשוב קודם כל לחקור ולבדוק על הקבלן ועל צוות העובדים שלו. אם יש לאיש המקצוע אתר מקוון פעיל, ניתן יהיה לבדוק בו לגבי פעילויות קודמות באמצעות חוות דעת חיוביות או שליליות המתפרסמות. בנוסף, בעידן הטכנולוגי המקוון חשוב מאוד לא ליפול בפח: לא כל חזות מקוונת היא אמתית ואמינה. לכן, רצוי לקבל גם מספרי טלפון של לקוחות קודמים שיוכלו להעניק המלצה על פרויקטים בעבר ואפילו ניתן להגיע פיזית לפרויקטים אלו ולראות אותם. נוסף על כך, כדאי לבדוק את קבלן השיפוצים וצוותו בנוגע למומחיות מסוימת בתחום השיפוץ. רק הבנה מהי המומחיות של צוות העובדים אל מול הצרכים והרצונות של הלקוח. זאת תהיה אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להעריך את קבלן השיפוצים ואנשי הצוות שלו וכדי להעניק שקט נפשי לאורך הפרויקט כשברור שהעובדים מנוסים מאוד בתחום שאותו הם מבצעים.

חשוב לזכור, שאת בעלי המקצוע שאתם שוכרים לטובת השיפוץ, אתם תראו הרבה בתקופת השיפוץ,  אתם תצטרכו לעבוד יחד ולקבל החלטות משותפות בנוגע לתוצאה הסופית. לעתים קרובות נהוג לומר שלקוח מצוי בקשר עם קבלן השיפוצים שלו במהלך הפרויקט, אפילו יותר שעות מאשר עם אשתו. לכן כדי להחליט מי יהיה האחראי על תהליך השיפוץ המתנהל אצלך בבית, כדאי לבדוק את בעלי המקצוע באופן מדוקדק ומוקפד במיוחד, לברר על מומחיותם באמצעות לקוחות קודמים. בנוסף, מעבר לכל מומחיות ומקצועיות, הרי כולנו בסופו של דבר בני אדם – אדיבות ואנושיות וכמובן תחושת אמינות הן תכונות חשובות לא פחות כדי שנתקשר עם קבלן שישהה אצלנו בבית כל כך הרבה זמן ולמעשה הבית יהיה תלוי במהלך עבודתו ובאיכותה.

כמובן, שבסיום העבודה חשוב מאוד לקבל כתב התחייבות על פרויקט השיפוץ. לעיתים ישנם מקרים שלרוב בשוגג, חלות טעויות במהלך השיפוץ וכדי שהלקוח יקבל את מלוא התמורה, ראוי שתהיה אחריות לכך.

מתכננים להתחיל עבודת בנייה או שיפוץ? צרו קשר כבר עכשיו ואנו נפנה אליכם את קבלן השיפוצים המקצועי והמומלץ בנתיבות לקבלת הצעה מעולה. בחברתנו צוות גדול של בעלי מקצוע וקבלני שיפוצים מקצועיים ומוסמכים המומלצים על פי חוות דעת ולקוחות מרוצים שנהנו מחוויית השיפוץ שערכו.