שיפוצים בנצרת

איך אפשר לחדש את חדר הרחצה בתקציב מוגבל? שיפוץ חדר אמבטיה בזול? – שיפוצניק בנצרת

שיפוץ חדר אמבטיה נחשב בעיני רבים שיפוץ מלחיץ שעלול לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות, ובמקרה הרע של חודשים. מדוע הפכה המילה “שיפוץ” אצל אנשים רבים למילה נרדפת לסיוט, תקופה בלתי נסבלת, משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. אלא שחדר אמבטיה לפעמים יכול להגיע למצב של עובש, רטיבות, נזילות ורטיבות, ואז באמת אין ברירה.

חדר אמבטיה יכול להיות משופץ ולהחליף לחלוטין את המראה והאווירה שאותה הוא מקרין גם מבלי להחליף את כל חלקיו. מובן, שמערכת האינסטלציה היא המערכת המרכזית שדורשת בדיקה המשמעותית של בעל מקצוע מיומן מתחום זה. אם מערכת זו אינה חלודה או בלתי שמישה, הרי שחידוש חיפוי קיר, החלפת ארון אמבטיה, שילוב של גופי תאורה דקורטיביים יכולים להעניק יחד את המראה הזוהר והחלומי.

בכדי להפוך את חדר האמבטיה לכזה שימושי ואסתטי, פונקציונלי ונעים למראה יש לחפש שיפוצניק מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב דווקא בשיפוצם של חדרים רטובים. שיפוץ חדרים אלו עשוי להיות מעט שונה משאר חדרי הבית, משום שהוא מרכז עבודה רבה ומורכבת עם מערכת אינסטלציה וביוב, עם חיפויי קיר באיכות טובה במיוחד וכמובן עם אלמנט של איטום, טיוח וצבע. מחירו של חדר אמבטיה עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים, כאשר מדובר בחלל קטן ובתכנית ללא הוספת פריטים ייחודיים, ואולם כשמנסים להציב רף גבוה של עיצוב אסתטי לחדר זה, המחיר יקר. מערכת ג’קוזי, כיורים ושיש איטלקיים, חיפוי קיר ייחודי ויוקרתי, גופי תאורה מרשימים, כל אלו עשויים להעלות מאוד את הרושם שיוצר חדר זה. כידוע שלשיפוץ אין סוף ורק השמים הם הגבול, אבל הכול תלוי בתקציב שלנו, אז אם אין לנו תקציב גדול, אם אנחנו קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום שיפוץ חדר האמבטיה,  משום שחידוש האמבטיה לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי.