שיפוצים בנהריה

מהם הכללים החשובים לפני תחילת כל מלאכת שיפוץ? חדשנות, יצירתיות וכמובן עיצוב מקורי - שיפוצניק בנהריה

כאשר יש לנו את החזון בראש, ואנו רוצים לשפץ את הבית. לעתים, התכניות והרצונות שלנו יכולים להיות רחוקים מהיכולת התקציבית שלנו. ועדיין, אין שום סיבה לוותר על חלום השיפוץ, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם השיפוץ העדכני.

חשוב מאוד לפני כל תחילת שיפוץ לתכנן אותו ולערוך כתיבת יומן מסודר עם תוכניות מאורגנות על פי לוחות זמנים של השיפוץ המתוכנן, על פי יכולת תקציבית מדויקת הכוללת כסף נזיל נוסף במקרה של דברים בלתי צפויים שנצתרך, והכי חשוב רשימה של בעלי מקצוע מקצועיים על פי תחום עיסוקם. מומלץ ביותר לפני תחילת השיפוץ לערוך סבב בחנויות הקשורות לתחום השיפוץ: דלתות, ארונות מטבח, פרזול, חיפויי קיר ועוד על מנת לדעת את קנה המידה של המחירים המקובלים. כל ידע מראש יהפוך להיות כוח עצום במהלך השיפוץ עצמו. חשוב לנסות ללמוד גם מילים מקצועיות הקשורות לשיפוץ ולהבין לפחות באופן כללי את שלביו ואת מה שהולך להתרחש במשך שבועות עד חודשים אחדים. אולם אם אין לנו מספיק ידע בנושא ואנו חשים צורך להיכנס יותר לעניינים, חשוב לקבוע מספר פגישות עם קבלן השיפוצים לצורך הסבר מקיף, היערכות מושלמת ויעילה וכמובן תיאום ציפיות בנוגע לסגנון השיפוץ הצפוי ובמיוחד תוצאתו, וכן בנוגע לשכר העבודה של השיפוצניק וצוות העובדים הנוספים, בנוגע לחומרי הגלם ווכמובן ללוחות הזמנים.

לעתים, ולא פעם אנו שומעים בתקשורת על משפחות שחרב עליהן עולמן, כאשר שיפוצניק לקח את כספן ונעלם או כאשר נוצר מצב בלתי צפוי במהלך השיפוץ שלא תוכנן ודרש הוספת כסף רב וגרם לעצור את השיפוץ בגלל חוסר יכולת לשלם.

באמצעות עבודת שיפוץ רחבה, מקיפה ומקצועית – כל בית יכול להפוך לארמון –  בתנאי שלפני תחילת העבודה נקפיד לסכם עם השיפוצניק כל פרט מתכנית השיפוץ ונדע בדיוק לאן אנחנו הולכים.