שיפוצים במגדל העמק

חולמים לשדרג את חדר האמבטיה? – שיפוצניק מגדל העמק

החלטתם לשדרג את האמבטיה? מצויין! חשוב מאוד, בטרם אתם מתקשרים לחברת שיפוץ בכדי לשדרג את חדר האמבטיה, רצוי קודם להתחיל בבחינת תכנון החלל, החלטה על רמת הגימור ואיכות חומרי הגלם שבהם אנחנו רוצים להשתמש. תכנון התקציב המדויק הוא גם פרט משמעותי במיוחד בשלב הראשוני של תכנון השיפוץ. חשוב מאוד שלא לשכוח להשאיר כסף נוסף לשלב הבלתי צפוי, כלומר: בכל שיפוץ או בנייה עלול להיות מצב שבו יעלו בעיות או תקלות לא צפויות שידרשו תוספת של תקציב מידי. על מנת שלא להיות מופתעים ולהגיע למצב שבו השיפוץ נתקע בגלל חוסר יכולת לשלם.

 התבוננות על חדר אמבטיה משקפת בדרך כלל את הסגנון האישי של הבית. חדר האמבטיה מספק עבורנו שירות של רחצה יומיומית שלו אנו זקוקים. עם זאת, לא רק שחשוב שבאמבטיה יהיו המתקנים המסוגלים לספק את הפונקציה המתבקשת, אבל בנוסף לכך רצוי שחדר זה יהיה גם אסתטי. באמצעות תכנון מוקפד ובחירת עיצוב מיטבי ניתן לשדרג ולשפר את חזות חדר זה. חשוב לזכור, כי שיפוץ עלול להימשך זמן רב – אפילו חודשים רבים. לפיכך, רצוי להתכונן גם באופן מהותי ומעשי למצב שבו לא ניתן יהיה לתפקד בבית כולו או במקום השיפוץ בפרט. לוח זמנים מתוכנן ומקובל על פי סוג השיפוץ וגודלו חייב להיות ידוע עוד לפני תחילת העבודה. האינדיקציה הברורה ביותר לבחינת הצלחת השיפוץ תהיה במידה רבה על פי עמידה בלוח זמנים מדויקת. על מנת להצליח בתכנית השיפוץ באופן המיטבי ביותר רצוי להתייעץ עם קבלן השיפוצים ולשאול את דעתו לגבי כל סוג של חלק בשיפוץ בהתאם לתקציבו, ללוח הזמנים המשוער וכמובן ליכולתו של בקבלן לבצע את השיפוץ הנדרש על פי מיומנותו וניסיונו. פעמים רבות קבלן השיפוצים יתקשר במהלך העבודה לספקי משנה ולבעלי מקצוע שונים על מנת להשלים את השיפוץ.

אם גם לכם יש את החזון בראש, ורוצים לשפץ את חדר האמבטיה. אולם, אתם קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום שיפוץ חדר האמבטיה,  משום שחידוש האמבטיה לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי. אין שום סיבה לוותר על השיפוץ, אם תשכילו לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם השיפוץ העדכני.