שיפוצים בלוד

שיפוצניק מיומן ומנוסה יגשים את חלומותיכם

שיפוצניק עתיר ניסיון מאזור לוד

לאנשים רבים ישנה השראה ורצון ליצור שיפוץ מחודש בבית הפרטי שלהם או במבנה העסקי. על מנת להגשים את החלום יש, כמובן, לתכנן באופן קפדני את תכנית השיפוץ שתוכל להביא להגשמת שינוי המראה הראשוני. ראשית, כבכל פרויקט אסור בשום אופן לדלג על שלבים או לנסות למהר במיוחד כדי לחסוך זמן דווקא בשלב התכנון. יש צורך להכין רשימות מסודרות ומוקפדות של תכנון מיטבי רצוי, לבחון את לוחות הזמנים התואמים, לרכז את יכולות התשלום באופן מדויק במיוחד כדי להימנע מהפתעות לא נעימות, ואז לחפש בעל מקצוע מתחום השיפוצים.

רק כאשר כל לוחות הזמנים יהיו מסודרים ורשימת המשימות תהיה נוחה לניהול, ניתן יהיה להתייעץ עם שיפוצניק יעיל ומקצועי לשם הפיכת הפרויקט לאפשרי. לעתים מדובר בשיפוצניק יחיד ולעתים בקבלן שיפוצים המעסיק מספר עובדים ובכל מקרה חשוב במיוחד לבקש טלפונים של לקוחות קודמים כדי להתרשם מחוות דעת חיוביות והמלצות קודמות.

חשוב לזכור, כי עבודות שיפוץ רבות עוסקות בתכנון, בניהול ובבנייה של חלקי בית רבים החל מעיצוב קירות וצביעתם, דרך חידוש חדרי אמבטיה, ריצוף ולעתים עד תכנון המגרה הזעירה ביותר כחלק מעבודות נגרות. בתכנון העיצוב ייראה קל, נוח להשגה. בפועל- העבודה עשויה להיות קשה, מורכבת ואף ממושכת. לכן, חייבים לפני תחילת עבודת השיפוץ להיות מודעים בדיוק לשלבים שקשורים בעבודה זו.

אנו ממליצים לפני כל תחילת התקשרות עם בעל מקצוע ובוודאי לפני תחילת שיפוץ נרחב בבית או בעסק להתעקש על חוזה מסודר עם בעל המקצוע. לעולם לא להסכים לקבל תשובות של "תסמוך עליי" או "יהיה בסדר", כי כשיגיעו התקלות – לא יהיה עם מי לדבר. כל עבודת שיפוץ חייבת להיות כתובה בפרטי פרטים בחוזה מוסכם הכולל גם את היקף העבודה וגבולותיה, גם את לוחות הזמנים המדויקים לביצוע העבודה, גם את תמחור כל חלק וחלק בביצוע השיפוץ וכמובן- כתב אחריות לגבי העבודה שנעשית. אין להזניח בכתב החוזה גם את חומרי הגלם ואת איכות האביזרים שבם ישתמש השיפוצניק. לעתים קרובות מה שנראה בעין בחנות מאוד מרשים- אינו איכותי כפי שאנו חושבים.

מחפשים שיפוצניק או קבלן שיפוצים מיומן ומנוסה שיגשים את חלומותיכם? בחברתנו צוות שיפוצניקים וקבלני שיפוצים המומחים בתחום ומבצעים עבודות שיפוצים מכל הסוגים במקצועיות. אז אל תתפשרו על איכות, התקשרו כבר עכשיו!