שיפוצים בכורזין גבעתיים

איך בוחרים קבלן שיפוצים אופטימלי? ולמה זה כל כך חשוב לבדוק אותו היטב לפני תחילת התהליך? שיפוצניק בכורזין גבעתיים

חשוב לזכור, שאת בעלי המקצוע שאתם שוכרים לטובת השיפוץ, אתם תראו הרבה במהלכן. אתם תצטרכו לעבוד יחד ולקבל החלטות משותפות בנוגע לעיצוב הסופי, לעיצובים מסוגים שונים. לעתים קרובות נהוג לומר שלקוח מצוי בקשר עם קבלן השיפוצים שלו המהלך הפרויקט, אפילו יותר שעות מאשר עם אשתו…, לכן כדי להחליט מי יהיה האחראי על תהליך השיפוץ המתנהל אצלך בבית- רצוי לבחון את בעלי המקצוע באופן מדוקדק ומוקפד במיוחד, לברר על מומחיותם באמצעות לקוחות קודמים וכמובן לבדוק את הכימיה שיש לך אתו. מעבר לכל מומחיות ומקצועיות- כולנו בסופו של דבר בני אדם: אדיבות ואנושיות וכמובן תחושת אמינות הן תכונות חשובות לא פחות כדי שנתקשר עם קבלן שישהה אצלנו בבית כל כך הרבה זמן ולמעשה הבית יהיה תלוי לחלוטין במהלך עבודתו ובאיכותה.

לכן, לפני שמתחילים כל עבודת בנייה או שיפוץ, חשוב קודם כל לחקור ולבדוק על הקבלן ועל צוות העובדים שלו. אם יש לאיש המקצוע אתר מקוון פעיל- ניתן לבדוק בו לגבי פעילויות קודמות באמצעות חוות דעת חיוביות או שליליות המתפרסמות. בנוסף, בעידן הטכנולוגי המקוון חשוב מאוד לא ליפול בפח: לא כל חזות מקוונת היא אמתית ואמינה. לכן, רצוי לקבל גם מספרי טלפון של לקוחות קודמים שיוכלו להעניק המלצה על פרויקטים בעבר ואפילו ניתן להגיע פיזית לפרויקטים אלו ולראות אותם. נוסף על כך, כדאי לבדוק את קבלן השיפוצים וצוותו בנוגע למומחיות מסוימת בתחום השיפוץ: האם הם בקיאים גם במערכות חשמל וגם בנגרות, גם במערכת אינסטלציה וגם באיטום, גם בטיח וצבע וגם בבניית נישות גבס דקורטיביות. רק הבנה מהי המומחיות של צוות העובדים אל מול הצרכים והרצונות של הלקוח. זאת תהיה אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להעריך את קבלן השיפוצים ואנשי הצוות שלו וכדי להעניק שקט נפשי לאורך הפרויקט כשברור שהעובדים מנוסים מאוד בתחום שאותו הם מבצעים.

מובן, שבסיום העבודה חשוב מאוד לקבל כתב התחייבות על הפרויקט. לפעמים- לרוב בשוגג- חלות טעויות במהלך השיפוץ. תמיד ראוי שהלקוח יקבל את מלוא התמורה.

מתכננים להתחיל תהליך שיפוץ בבית? התקשרו כבר עכשיו ואנו נפנה אליכם שיפוצניק מקצועי ומומלץ בגבעתיים לקבלת הצעה. בחברתנו צוות קבלני שיפוצים מקצועיים ומוסמכים המומלצים על פי חוות דעת ודירוג לקוחות אמיתיים.