שיפוצים בקריית אונו

התחלתם במערך שיפוץ בבית או בעסק- בשעה טובה... רק אל תשכחו מה חשוב לדעת לפני...

קבלני שיפוצים מומחים ומנוסים- יעשו עבורכם את העבודה- שיפוצניק מנוסה בקריית אונו והאזור

וודאו שהקבלן כולל את כל הפרטים המוסכמים בחוזה שנחתם ביניכם מבעוד מועד. על חוזה התקשרות זה חייבים לציין תאריך תחילת העבודות וכמובן לוח זמנים מפורט של מלאכת השיפוץ ובמיוחד תאריך סיום. בעת שיפוץ – לעתים קרובות הדיירים נאלצים להמשיך ולחיות תחת השיפוץ, מה שבוודאי גורע מנוחות חייהם ופוגע בהם פגיעה קשה ביותר. במקרים אחרים- כאשר נאלצים לפנות את המקום בגלל השיפוץ, הרי שיש אובדן כלכלי משמעותי- בגין הפסד שכירות, הפסד ימי עבודה במקום ועוד. לפיכך- גם אם בעל המקצוע נראה מיומן ומנוסה, גם היא הוא אכן אדיב ואמין במיוחד- על תאריך הסיום חייבים להחליט כבר מתחילה ולא לסמוך על מילים והבטחות בלבד. בנוסף, על חוזה ההתקשרות הראשוני והמחייב יש לכלול את רשימת חומרי הגלם וחומרי הבניין שאותם יספק השיפוצניק. חשוב מאוד לערוך תיאום ציפיות ולקבוע מראש על מדד חומרים אלו ועל איכותם. קיימים בשוק הרבה מאוד חומרים בעלויות משתנות. מכיוון שכך עלות הפרויקט עשויה להוות מדד חשוב בבחירת החומרים. אם לא ייערך חוזה מסודר וחד משמעי, הרי שהשיפוצניק יוכל לבחור חומרים כראות עיניו ( לפעמים באיכות לא טובה, לפעמים בסגנון שלא רצוי ומתאים לצורכי הלקוח ולדרישותיו). אין טעם לסמוך זה על זה לפני ביצוע העבודה. הכלל החשוב אומר: הכול נקבע מראש. בחוזה העבודה חייבים לתכנן גם את כל פרטי השיפוץ, את היקפו, סוגו ומגבלותיו. גם אם אנחנו סומכים לחלוטין על איש המקצוע בתחום השיפוצים וגם אם הוא אכן אמין ומיומן, עדיין אי הבנה בנושא גבולות השיפוץ והיקפן- נחשבים הנושאים המרכזיים שבגללם ישנם חיכוכים ובעיות בסיום העבודה.

חשוב לזכור, ששיפוצניק הוא בעל מקצוע שעשוי לבצע עבודות שונות ומגוונות במיוחד, למעשה הוא מעין "הנדימן" שעשוי לשפץ מתווה רחב של תחומים: חשמל, אינסטלציה, עבודות נגרות וגבס, צבע, טיח, ריצוף ועוד. עוד לפני חוזה ההתקשרות חשוב לוודא מה בדיוק כולל השיפוץ ומה לא.

אז החלטתם במערך שיפוץ בבית או בעסק ואתם זקוקים לקבלן שיפוצים בקריית אונו – תתחדשו!  התקשרו כבר עכשיו לחברתנו ותהנו מצוות קבלני שיפוצים מקצועי בעלי ידע מקיף וניסיון רב בתחום, שיעניקו לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל, תוך שמירה על אמינות ועל עבודה איכותית עם חומרי הגלם הטובים ביותר.