שיפוצים בקריית מלאכי

החלטתם לשפץ? לחדש את הבית? חדר האמבטיה מעופש? – שיפוצניק בקריית מלאכי

כל החפץ בשיפוץ לבית המגורים שלו מתחיל קודם כל בתכנית מקיפה של כל הצפוי גם מבחינת לוחות זמנים, גם מבחינת פעולות השיפוץ הנדרשות לפי סדרן וכמובן היקף העבודה כולה ושכר העבודה על כל מרכיב ומרכיב.  רק תכנון מדוייק ומקצועי יוכל לספק את התמונה המלאה של הבית לאחר השיפוץ. חידוש הבית או שיפוצו הם תהליך מורכב שמלווה בהרבה מאוד חוויות נלוות והתרגשויות, אבל עלול להיגמר חלילה גם בעוגמת נפש ובאכזבות קשות, אם לא יתחיל על הצד הטוב ביותר.

ראשית, החלק החשוב ביותר לפני כל תהליך של תחילת שיפוץ, כמובן הוא בדיקה מדויקת של יכולת תשלום, תקציב השיפוץ והמצב הכלכלי שלנו. לא די שיש לערוך רשימה מסודרת ומוגדרת מראש של כל המלאכות שייכללו בפרוייקט השיפוץ ושל כל בעלי המקצוע המתוכננים, אלא שחשוב מאוד להביא בחשבון גם דברים בלתי צפויים ולהשאיר גם עבורם סכום כסף שיהווה חלק מהתקציב המשוער. לא פעם, כאשר מחליפים כיור בבית ישן, מגלים לפתע שכל מערכת הצנרת אכולה ומיושנת ושיש צורך ממשי בהחלפתה. החלטה כזאת היא משפיעה במיוחד, שהרי במקום סכום של מאוד עד אלפי שקלים בודדים, מחיר השיפוץ קופץ לכדי עשרות אלפים. דוגמה נוספת דומה יכולה לקרות אם יהיה צורך לבצע איטום מורכב ומוקפד על מבנה ישן שהיה מתוכנן בתחילה רק לצבוע אותו. דהיינו סעיף התקציב ותכנון כל הוצאה צפויה או בלתי צפויה הוא הכי חשוב.

שנית, יש להחליט לפני כל שיפוץ על גודלו והיקפו בהתאם לנוחיות ולצרכי המשפחה. חשוב לזכור, שתמיד ישנם מקרים שחלקים שונים בבית מתבלים כתוצאה משימוש יתר. למשל חדרי אמבטיה שהם חדרים רטובים עם השנים עלולים לספוג עובש, ארונות מטבח עלולים להתיישן, דלתות לחרוק ועוד. אם מתוכנן שיפוץ חלקי בלבד, חשוב למרכז את החידוש על מה שחייבים ולא להתפזר יתר על המידה ברעיונות עיצוביים.

החלטתם לשפץ ולחדש את הבית? רוצים לשדרג את מראה הבית ולערוך שיפוץ מקיף? התקשרו אלינו – בחברתנו צוות שיפוצניקים מוסמכים ומיומנים בקריית מלאכי עם המלצות של אלפי לקוחות מרוצים, שישמחו להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי כמו שרק אנחנו בחברתנו יודעים, ולראות גם אתכם בין לקוחותינו.